Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon a nők tudják, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a nők tudják, hogy mennyire szexi és vonzó látvány számunkra, amikor harisnyában vannak?

Figyelt kérdés
Akár még akkor is, ha csak egy hosszú csizma és szoknya közt megvillan benne a térd, vagy a combjuk egy része, már az is vadító látvány tud lenni szerintem

2023. máj. 23. 19:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11%
De egy nő mióta akar tetszeni a férfiaknak? (Mármint a mindennapokban.)
2023. máj. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon is tudják. Csak nem akarják viselni. Szerintem is nagyon szexi.
2023. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezért csináljuk..hogy húzzuk a pasikat..
2023. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Egészen addig imádtam harisnyát hordani, ameddig nem tudtam, hogy van ilyen fetis... Azóta inkább kerülöm."


Van egy rossz hírem. Mégtöbb férfinek van mell és popsi fétise.

Hordj csadort, de még jobb ha nem is mész ki sötétedésig az utcára.

2023. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Menj fel a tiktokra és keress rá a harisnya szóra.

Lesz ott néhány hölgy aki csak harisnyás képet és videot posztol.

Ha nem lenne rá kereslet nem csinálnák.

2023. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy része a nőknek nem foglalkozik vele hogy fétis és sokaknak izgatottságot okoz. Meg vannak az a nők, akik jól tudják és szórakoznak is vele, mutogatják magukat főleg közösségi oldalakon hogy aztán gerjedjenek rá :P
2023. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon emberfüggő ez a harisnya téma. Valakiknek off, valakiknek okés.


Letojom kinek mi a fétise. Tudjátok miért kedves nőtársaim?

Mert mindegy, hogy mit vesz fel az ember vagy sem... Valakinek mindig be fog jönni és valakiknek nem.


Legyen szó naciról, szoknyáról, bokáig érő szoknyák, ingek, blézer, garbó, szemüveg stb... Valakiknek mindig valamelyik imponálni fog. De még az is, ha nincs rajtatok ruha.

Valakiknek bejön a testetek, fejetek valakiknek nem.


Üdv a való életben!


Nekem örök kedvencem a körszoknya vagy rakott szoknya a combzoknis egybe harisnyával, blézerrel, garbóval vagy kombózva.

De színátmenetestől az egyszínűig sok féle van. 1 nagy dobozom tele van csak harisnyákkal és pótharisnyákkal.


Sok féle létezik, sokan csak az alapokat látják, ismerik.


Kérdező, neked bejön azt már tudjuk, de hidd el, vannak pasi társaid, akiknek herótjuk van tőle és a csupasz láb megszállotjai stb.

jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek harisnyát hordani. Nyilván tudom, hogy a férfiak megnézik a lábam de egyáltalán nem zavar. Sőt elismerés és tetszik.
júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig hordok nylonharisnyát főleg.
júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

*És persze, hogy tudom, mennyire odavan sok pasi értük 😀. Nagyon izgató szàmukra, én a fényes harisnyáknál làtom ezt,majd meg őrülnek miatta 😊.

Én pedig szívesen felveszem,mert csinosnak látszom.

júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!