Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha bizonyos életkorban egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bizonyos életkorban egy férfi a szüleivel él, minden nő elutasítja?

Figyelt kérdés
2023. máj. 19. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Csak ha idősebben. Pl 19-20 évesen. Mert azért 14"15 évesen még nem olyan ciki ott lakni. 22/l
2023. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a jelen gazdasági helyzetben ez nem kéne, hogy mérvadó legyen. Ha meg akkora egyenjogúságot akarnak a nők, lehet neki is saját háza, ahova haza viszi a jövendőbeli párját…
2023. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Elég unalmas és szánalmas ez a vergődésed, nem csodálom, hogy nem áll le veled egy nő sem, mert a fejedben NAGYON nagy probléma van, menekülnék a helyükben én is.
2023. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség ha van külön szobája akkor nem baj, én pl 26 éves nő vagyok, nincs olyan komoly kapcsolatom hogy elköltözzek vele, egyedül meg nem akarok elköltözni mert az életem kitölti a munka, amivel nem is lenne baj, de alberletet nem fogok masnak fizetni azert h lakhassal inkabb gyűjtök annyit hogy vehessek egy sajat lakást, és esetleg azt az összeget amit albérletre költenek azt inkabb törlesztőreszletre költeném, csak jelenlen nem éri meg lakáshitelt felvenni mert ha valaki felvezs most pl 20 miliot akk 47 et fizet vissza. Szóval saját szempontonbol valaszolva szerintem nem gaz, csak ha mar pl 30x éves addigra én is elfogok költözni saját lakásba. (Szamitasaim alapján) Amúgy egy férfitol sem nem varhatjuk el hogy 20x evesen legyen sajat lakása háza stb. Csak ha magunk is rendelkezunk ezekkel, én komolyan nem értem azokat a nőket akik nem akarnak sajat erőből ilyenket maguknak megteremteni hanem egy férfitol várják ezt, mert nem hiszik hogy ők kis kepesek rá? Vagy inkabb a vilagra b*sznak 3 kölyköt csak hogy ne kelljem dolhozniuk? Nem vagyok gyerekellenes csak azt gondolom mind2 felnek hasonloan kéne hozzájarulni a dolgokhoz, a saját érdekükben.
2023. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 na végre, ezt így kéne felfogni mindenkinek!
2023. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Ez így nettó baromság. Ismerkedtem már olyan harmincas pasival, aki a szülői házban élt.

Senki nem várja el senkitől, hogy önálló lakásban éljen a jelen gazdasági helyzetben.

Az mondjuk egesz más, ha anyukával lakik, anyuka mos és főz rá, ő meg csak gyömöszöli a kukiját szabadidejében.

2023. máj. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Jol megtépném azt a not aki ezert lenez egy ferfit, nem erdemel az ferfit, csak egy tragyas vizilovat. Aki a Szuleit becsuli, az becsuli majd az o szuleit is, ot magat es a gyerekeit is! Ennyit nem tud sok bunkonak latszo nő! Mi a francnak költözne külön az ember, ha még nem nős? Attol meg dolgozik, anyagilag fizikailag segit Szuleinek, rendben tartja a hazat, nyugdijas evekre segitseget ad es ha megnosul, kulon hazresz eleg, kell a gyerekeknek a nagymama, nagypapa! Paros labbal rugni seggbe az olyan not, aki nem becsuli a parja szuleit, az a sajatjat se becsuli, se a gyereket se a ferjet nem fogja becsulni! Kedves Nők! TANULJATOK MEG, igazi ferfi egyik elso ismertetojelr, akibol jo ferj lesz, az az, ahogy a Szuleit becsuli! Es itt nem azokra a bitangolokra gondolok akik lustak dolgozni pedig egeszseguk es lehetoseguk engedne es kellene is nekik, ehelyett a szuleik penzen es nyakan elnek. De ezt a stilust kulon lakasbol is megteszi sok patkanyember, kulon lakik de lenyulja a szulei nyugdijat... Akkor mi a jobb? Eljen csak a szuleivel de dolgozzon becsulettel es evy ilyen ferfi mellett a felesege biztos hazassagban el majd!
2023. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy valaki teszem fel 30 éves koráig tök jól csajozik, de utána hirtelen a 30. szülinapja után már egy csajt sem tud felcsípni mert a szüleivel lakik. Ha elutasítanak valakit 30 évesen azt pont azért teszik amiért 20 éves korában is tették - nem a saját pecun múlik elsősorban a csajozás!
2023. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem cinkes 30+ férfinek otthon lakni.
2023. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9: Sajnos nem tudod, mit beszélsz.
2023. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!