Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt bizonyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt bizonyos férfiak azt, hogy ez imponál egy nőnek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor a férfiak (40 felettiek) kérdezés nélkül elkezdik taglalni a nőknek a szexuális dolgaikat, hogy ezt és ezt is megtette már szexuálisan stb. Komolyan kérdezem hogy ilyenkor szerintetek mi a fenét gondolnak ezek az emberek? Ráadásul nem qrváknak, hanem normális nőknek mondogatnak ilyeneket, és egyre több nő mondja, hogy az ismerkedés legelején is. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy az ilyen férfiak kicsit sem érzik lúzernek magukat?
2023. ápr. 16. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A szexuális kultúra a béka valaga alatt.
2023. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Mert azt hiszik, hogy egy nő úgy gondolkodik, mint ők - tehát véglényként.

Egy értelmes férfi egyrészt nem csak erre kíváncsi, másrészt tovább lát a saját testi igényeinél.

2023. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én végtelenül együgyű, ritka buta ferfiaknak gondolom az ilyeneket.
2023. ápr. 16. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól látod. És egyre több van az ilyenekből.

Mondjuk az sem mindegy, hol és hogyan ismerkedik az ember. Persze ugyanígy vannak primitív nők is, csak ők más formában alpáriak.

2023. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Basszus! Ha én még ilyet sosem tettem akkor maradi vagyok?
2023. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Én nem értem pontosan mi a kérdés!?. Igen, vannak bunkó férfiak. Nem, nem minden férfi ilyen. Na und?
2023. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel akarják bizonygatni, hogy ők szexuálisan milyen fejlettek meg tapasztaltak. Ha észreveszed itt is mindig ezzel jönnek, hogy jajj mit tudhat egy huszonéves, én már ezt meg azt csináltam, sorba dugom a fiatal csajokat, megdugtam Madonnát meg Palvin Barbit, csak nyilván nem vallják be stb.
2023. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod megérteni a hülyék gondolkodásmódját? Ha nem vagy pszichomókus akkor felesleges időpazarlás. Erre praktikus megoldás a törlés/tiltás gombok használata :)


Egyébként meg tudod a választ. Az életkor csak egy tulajdonság. T'dod sokaknak csak az évszám növekedett, de fejben még ottmaradtak a 15 évesek szintjén amikor még azt hiszik tiniaggyal hogy az üres hencegés bárkinek is imponáló.

2023. ápr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!