Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan irreális elvárás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan irreális elvárás nőként az átlagnál nagyobb szerszám a partnerkeresésnél?

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom de én nőként nem az átlagnál nagyobb szerszámért ismerkedem, azért ennél vannak fontosabb dolgok is egy férfiban.
2023. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Mert az életben sokkal kevesebb nagy szerszám van, mint itt a gyakorin
2023. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem irreális, csak statisztikailag az átlagot tekintve kisebb az esélye, hogy ilyet talász. De ha neked erre van szükséged, akkor hajrá.

Ettől nem leszel rosszab senkinél.

2023. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Azért irreális, mert az ilyen oldalakon mindenki átlagosnál nagyobbat keres, és valójában ilyen férfi meg kb 5% van fent.
2023. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Mert az átlag nem 18 cm, ahogy ti nők hiszitek.
2023. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Az a gond hogy baromi kevés esély van rá hogy egyáltalán találsz egy olyan ferfit aki mint társ szóba jöhet, külsőleg megfelel,személyiségileg passzol hozzád, összhangban van az értékrendetek, képes téged szeretni, akar veled tervezni hosszútávra. Ha mindezek után azon bukik meg a dolog hogy csak 15 centis farka van 18 helyett akkor az végülis a te dolgod de ne csodálkozz azon ha végül magányos macskás nő lesz belőled.
2023. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem engem keresel. 😅
2023. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Ha komolyan gondolod írj 19 cm.
2023. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom ilyen elvárások mellett te egy szuper nő vagy hatalmas cicikkel.
2023. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem irreális egyáltalán csak nőknek gáz ezzel kezdeni ismerkedéskor. Holott érthető a dolog.
2023. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!