Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az,hogy a 16 cm-es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy a 16 cm-es műpénisszel fáj a behatolás? Hiába vagyok nagyon nedves, és a barátom szerint tág is, ha teljesen szeretném befogadni a szerszámot,nem tudom?

Figyelt kérdés
Az előző pasim mérete 15-6 cm volt, nem túl vastag,de nem is vékony, ennek ellenére vele is fájt a behatolás. A mostani párommal rövid ideje vagyok együtt,még nem került sok szexre, csak orál volt. Az eddigi alkalmak előtt nagyon nedves voltam, és úgy érzem el is tudok lazulni kellőképpen, de mégis fáj a dolog. Valaki tud tanácsot adni,mitől lehet ez?
2023. ápr. 11. 07:13
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
31%

Műpénusz: műanyagdarab, nrm rugalmas.

Igazi pénusz: hús-vér, pulzàló, rugalmas cucc. Jobban idomul a hüvelyedhez.

2023. ápr. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam, az előző párommal is fájt a behatolás..hiába volt hús és vér.
2023. ápr. 11. 07:17
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
0%
Akkor marad, h még tàgítani kellene előtte, vagy nem elég óvatos faszikkal dugsz.
2023. ápr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem mondtad mekkora a lőcse az új párodnak, akit leszoptál. Egyébként össze-vissza írsz, csomó infónak nincs értelme, köze ahhoz, hogy fáj, ha dildót használsz. Egyébként meg vegyél síkosítót.
2023. ápr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

De miért kell azt tövig nyomni???

Meg kellene tanulni szexelni.

2023. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Idő kell hozzá. Az én barátnőmmel ugyanígy voltunk. Az első 1-2 évben nagyon finoman, óvatosan kellett szexelnünk, mert fájt neki. Pedig nekem sem nagy a méretem. 16,5, bár nekem 5 centi vastag, de ez nem lényeg. A lényeg ott volt, hogy valami nőgyógyászati problémája volt, plusz szexuálisan rengeteg gát volt benne, ami újabb két év után javult meg.

Na most eljutottunk rengeteg beszélgetés és egymás falainak a ledöntése után oda, hogy annyira eltudja már engedni magát, hogy ja....túlságosan is tág néha. Már egyáltalán nem fáj neki, sőt, akármilyen hevesen szexelunk nem érez fájdalmat már, inkább azt, hogy lehetne 2-3 centivel hosszabb is, így próbálunk olyan pózokban szexelni ahol mélyebbre tudok hatolni benne.

Szerintem ez nálad valamilyen lelki probléma lehet, önbizalomhiany, nem mered átadni magad az elvezetnek, falak, gátak lehetnek benned, 1 vagy esetleg több rossz élmény az intimitással kapcsolatban, esetleg valamilyen nőgyógyászati probléma is állhat mögötte.

2023. ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Én elmennék orvoshoz, mert ez nem normális. Valami ott nem oké.

A 16 egyáltalán nem számít nagynak. Az átlag. Ha meg az átlag méret fáj,az gond.

Egy nőgyógyászhoz mindenképpen jelentkezz be és mond el neki, h mi van.

2023. ápr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14 az átlag, nem a 16, ami már igenis nagy, már bocs.
2023. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!