Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményük a Nőknek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményük a Nőknek egy olyan Férfiról akiről megtudják, hogy hónapok óta nem szexelt?

Figyelt kérdés
Erdekel a nok velemenye ezzel kapcsolatban. Ismerkedtek, megtetszik egy srac de amikor szobakerul elmondja, hogy honapok ota nem volt szexualis kapcsolata. Hogy velekedtek?
2023. máj. 8. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha jó pasi és tetszik, megtisztelő, hogy hosszú kihagyás után én lehetek az első.
2023. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Ó egyes, aranyos vagy. De tényleg! ^_^


(Nem azért írom mert régóta nem szexeltem , hanem mert így gondolom, hogy az vagy).

2023. máj. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Pár hónap nem túl sok. Eleve normálisan feldolgozni egy komoly szakítást több hónap. És akkor még el se kezdtél ismerkedni
2023. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%

Szakítás?

Az ember csak párkapcsolatban szexelhet? 🤔

2023. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Engem izgatna a tudat, hogy biztos jobban ki van éhezve.
2023. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

#4

Ilyenkor ezt úgy kell érteni, hogy vannak akik így működnek, hogy szakítás után csak szexelni se tudnak mással(pl én), ezért nem érdemes elítélni, mert az adott személy lehet ilyen.

2023. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Jó tudni hogy bírja szex nélkül is és nem ment át 100 nőn előttem
2023. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek az előttem szólókkal. Én is szeretem, ha csak azért, hogy legyen valakivel, nem fekszik le senkivel. És ebből adódik az is, hogy ilyenkor ha odakerülünk, egy szenvedélyes szex lesz a vége.
2023. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Akkor olyan mint én,nem gond.
2023. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lényegtelen információ, de attól függ mikor mondja el a pasi. Ha az ismerkedés elején akkor "túl korai" és off. Ha már az után hogy meg van beszélve a mikor, hol akkor már nem gond megmondani, de nem túl releváns infó csak legyél képest több menetre is, ne csak egy gyors korai magömlésre.
2023. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!