Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak mi a véleményük a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mi a véleményük a közös masztizásról?

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Véleményem az,hogy ez magányos játék.Én így gondolom.
2021. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a véleményem mint az elsőnek
2021. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Közös előjátéknak izgalmas a PÁRJUKKAL, idegenektől privik küldözgetése ilyen célból meg szánalmas.
2021. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a kölcsönös bizalom és őszinteség része, hozzá tartozik az alap szexuális élethez. Jó látni a páromat, akkor is ha magát kényezteti, az plusz ha egymás előtt csinálhatjuk és megmuthatjuk magunkat egy ilyen helyzetben is. Ezt a párok nem azért csináljak, mert egymással nem jó, hanem azért, mert izgató egymás látványa, jó egymás mellett felszabadultan lenni és felemelő a tabuk nélkül szabad játék. Nekem annyira természetes, hogy a párom előtt magamhoz nyúlok (akkor is ha nem masztizok) hogy sokszor észre sem veszem ha simogatom magam, de ő igen, és azonnal beindul. Az is ugyanolyan izgi, ha csak egyikünk masztizik és a másik közben nézi, simogatja, csókolgatja, átöleli. Szerintem így sokkal kiegyensúlyozottabb és színesebb a szexuális életünk, hatalmasakat szeretkezünk, szeretjük egymást.
2021. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!