Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imponáló az ha valaki elmeséli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imponáló az ha valaki elmeséli, hogy a te képeidet/videóidat használja masztizáshoz?

Figyelt kérdés
Hogy kell ezt egyáltalán úgy előadni, hogy ne legyen creepy?

2021. jún. 14. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Pasi vagyok, tetszene ha egy nő elmesélné részletesen hogy rám masztizott.
Pasi vagyok, tetszene ha egy nő elmesélné hogy rám masztizott de a részletek nem érdekelnének.
Pasi vagyok, ne mesélje el nekem ezt egy nő.
Nő vagyok, tetszene ha egy pasi elmesélné részletesen hogy rám masztizott.
Nő vagyok, tetszene ha egy pasi elmesélné hogy rám masztizott de a részletek nem érdekelnének.
Nő vagyok, ne mesélje el nekem ezt egy pasi.
Karalábé
51 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Igeeeen... Kinek nem?

L

2021. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen.:)24f
2021. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De nem tud ez sok lenni?
2021. jún. 14. 22:24
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha ez egy random ember akkor mindenképp creepy, de a párodra alap szerintem

20F

2021. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha nő vagy akkor vezesd elő nyugodtan, ha pasi akkor meg hallgass róla mert minden nő "creepy"-nek fogja gondolni. Egyébként mit is vársz? Aszongya' kiverem rád csillagom minden este és azt gondolod oh tényleg és ott helyben leszop a csaj? Ha fel akarod szedni akkor ne így próbálkozz...
2021. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, ha egy jó csávó mondja akivel megvan a kémia bejön, ha valaki para ember akkor igen creepy
2021. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a pasi akkor igen, tetszene.
2021. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a technikai oldala érdekesebb. Hiszen nem túl sok kép van rólam fenn interneten. Ami van, az sem egész alakos általéban, de ha az akkor sem valami erotikus. Így mi indítja be?

De összességében nekem ez túl férfias viselkedés .

2021. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem elég elképzelhetetlen lenne, hogy az a nő nem küldene el a francba és tiltana le örökre, legyen ez bármelyik valaha ismert nő ismerősöm... Szerintem akárki szexuális zaklatásnak venné.

Fordítva, ha egy nő rám masztizna, valószínűleg megkérném, hogy csináljuk együtt legközelebb.

2021. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Èn kifejezetten örülnèk neki :)
2021. jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!