Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik csupasz puncim van, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik csupasz puncim van, ez még divat vagy már nem, vagy fazonos legyen? 26N

Figyelt kérdés
2023. máj. 7. 23:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
En például ge*cisen szeretem
2023. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a preferencia csupasz, nem azért mert a szőrős nem izgató hanem azért mert nem szeretem a szőrt szedegetni a fogaim közül.


Kompromisszumos megoldás valami fazonra nyírt szőr a szemérem dombon.

2023. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, biztos valaki abban hogy a kérdező kamus pasi? Valaki meggyőződött róla? Azlért kérdem, mert engem is érdekel... Segítsetek légyszi!!!
2023. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
23 as vagyok, ha meg ez nem biztos, legyetek szivesek ne terjeszteni, nekem eddig lánynak tűnt a kérdező.
2023. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
És ha lány? Mi a különbség? Senkit nem érdekel egy random liba puncija, aki a gyakorin kéri ki a nép véleményét, hogy hogyan hordja. Ha valakinek 26 évesen ennyi esze van, az tök mindegy hogy férfi vagy nő, nem százas.
2023. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
85%
Szaftosan verném pofán azokat itt akik tuttira 100% ig biztosan lányt játszó pasik... F
2023. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom neked kérdező hogy villámgyorsan tanúsítsad hogy nem pasi vagy, ha beszélgetni akar veled az ember... Itt többen rátapintottak a lényegre, köszönöm minden válaszolónak a segítő kiírásokat!
2023. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
25 ös, ez azért fontos, mert ha pasi, akkor átveri az embereket, nem is értem a felügyeletről az olyanokat miért nem tiltják ki. De ha egy kétségbeesett 15 éves kérdez egy ártatlan egészségügyi dolgot, mert beteg valaki a családban, vagy épp men jön meg a mensije - azt egyből kitiltják, egy rakás takony pasi meg itt évek óta játssza az eszét és idegen lányok képeit terjeszti amiket a netről leszed, hogy azon ő van (pucér kép esetén 18 alattiakat is megront). Azért kérdeztem, itt miért merült fel a gyanú. Mert csak akkor szabad kiírni ha 100% hogy pasi. Amíg csak felmerül, addig nem biztos - most se biztos.
2023. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok, utána járok, ne aggódjatok...
2023. máj. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Én csupaszon szeretem a puncit, de ha neked mindegy, akkor kérdezd meg a párod, hogy ö hogyan szeretné.persze, ha csak elmész egy buliba és felszednél valakit, és ezért érdekel, hogy mi a többség igénye, akkor szerintem mindegy, hisz alkalmi partnerrel nem esztétikai alapom, hanem "dugni akarunk" alapon fekszenek össze.

Egyébként végülis Milyen lett, és milyen sikere volt?🙂

2023. jún. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!