Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a munkatársam athivott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a munkatársam athivott filmezni, akkor meg akar dugni?

Figyelt kérdés
Szóval jóban vagyok a sráccal egy ideje, de van barátnője. Állandóan dicsérget, hogy jól nézek ki stb. A múltkor athivott, mert nem volt otthon akkor a barátnője. Azt mondta, hogy baráti alapon, de nekem elég fura ez az egész..

2023. máj. 4. 22:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10 Nem, akkor már nem.
2023. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
És meg dugott?
2023. máj. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen szituációban. Tényleg filmezni akartam a csajjal, ő meg ki volt kelve magából. Azt hitte... igaz utána szégyenében nem is szólt többet hozzám. Igaz ezek után én se akartam volna hozzá szólni. Vagy 10 éve ismer, és tudnia kellett volna hogy számomra egy lány barát, az barát.
2023. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!