Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha a munkatársam sokszor marad velem bent a munkaidő után, hogy szexeljünk de nem akar velem kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egy olyan helyen dolgozunk ahol nem vagyunk sokan kb: 4-5 ember és zárás után (mi zárunk) a többiek elmennek. Ha mindketten dolgozunk ugyan azon a napon szinte mindig van szex.


24F


2021. febr. 27. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenek vagytok? Akkor huszonévesen teljesen normális hogy dugtok. Mondjuk kényelemesebb hely is lehetne mint a munkahely, de ez van (bár annak is megvan a varázsa).

S igen, képzeld el hogy nőknél is előfordul hogy csak a szex miatt vannak valakivel, de semmi mást, semmi komolyabbat nem akarnak az illetőtől. Fogadd el, ha nem tetszik akkor ne dugj vele.

2021. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Gyakori, tipikus, normális.

Gondolom, neki van stabil kapcsolata, nem akar változtatni, de a testét és a lelkét is rendbeteszi egy-egy ilyen gyors numera. Az nem irigylésre méltó, ha te beleszerettél, és ennél többen reménykedsz, próbáld elfogadni a helyzetet, és belátni, hogy ezt kaphatod, és ez sem kevés.

2021. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal jó vagy a szexben! De komoly kapcsolatot már nem akar! Az okát nem tudhatjuk, de szerintem ennek is örüljél! Több mint a semmi!
2021. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Neki van kapcsolata, de én nagyon megszerettem őt.
2021. febr. 27. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 hát barátom akkor ez egy nagy szívás :( a pasival valószínűleg nincsenek jól el, de valamilyen érdekből még vele van, viszont ezek szerint téged sem akar választani csak a testi igényeket kiélni.

Ha egy szexkapcsolatban közlik hogy csak szex és semmi komolyabb akkor elég nagy hiba ha valamelyik fél szerelmes lesz, csak saját magát szívatja meg vele.

2021. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
k1b@szottul irigyellek
2021. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem irigyrésre méltó, hogy nagyon szeretem ő meg nem akar velem lenni.
2021. febr. 27. 21:27
 8/11 anonim ***** válasza:
De dugni akár. Mint a koszos zokni. Ennyi. Nem az vagy. Mondj nemet. Ha nem akarsz, az sem baj. Làbtörlőt csinàlsz magasból.
2021. febr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Örülj h kapsz rendszeres szexet egy fiatal lánytól. Én fizetni szoktam ezért 30 évsen. Lehet h 5 v 10 év múlva fogsz összejönni vele ha jófej maradsz hozzá. Ha nem akkor meg visszasírod majd.
2021. febr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Ez szinte mindennapos, szóra sem érdemes.
2021. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!