Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány eltudja venni saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány eltudja venni saját szüzességét,akkor egy férfi is?

Figyelt kérdés

A kérdést egy másik kérdés 7-es kommentelője ihlette



https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


2023. máj. 4. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
A sajátját senki nem tudja. Az orvos se tudja, hogy egy lány szűz-e, max annyit hogy a szűzhártya milyen. A szűzesség akkor szűnik meg amit egy penisz behatol a vaginába. Egy dildó is megsértheti a szűzhártyát, de attól a lány szűz marad. Szóval rossz már a kiindulási pont is, a válasz mindenképpen negatív.
2023. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Kevered a fogalmakat, kérdező. A szüzesség NEM egyenlő a szűzhártyával. Abban a kommentben sem a szüzességről írtam, hanem a szűzhártyáról. "És nem kell pasi ahhoz, hogy elszakadjon a szűzhártya, két lány is meg tudja oldani." - erre írtam, hogy elég hozzá egy lány is. Feldug magának egy dildót, elszakad a szűzhártyája, de továbbra is szűz marad. Érted?
2023. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes a kifejezés hogy mindenképpen "elveszi" valaki. Akivel én voltam annak én vettem el, én csináltam mindent az elejétől a végéig, és az előzményeket is én vezettem, nekem max azzal "vettek el" bármit is, hogy engedte és nem dobott le magáról.
2023. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ma 10:28


" szűzesség akkor szűnik meg amit egy penisz behatol a vaginába. "


de ez nem igaz,mert láthatod hogy leszbikusok is eltudják vesziteni a szüzességüket azt irják a linkelt kérdésnél.7-es kommenmtelő szerint még segédeszköz sem kell hozzá.

2023. máj. 4. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen szüzesség? Van az elméleti, vagy lelki ami kifejezetten a szexhez köthető, és van a biológiai, ami a szűzhártya, és csakis a lányoknak van. De ez is eltűnhet ugyis hogy akár észre se veszi, pl sportolástól, de ez ritkább.

Az viszont tény hogy sokan nem véreznek az első szextől, vagyis ott már valamiért alig volt

2023. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Azért az is fura, hogy a fejekben hogy van meg ez a szűzhártya dolog...


1. Mindenkinek teljesen máshogy néz ki, de az biztos, hogy nem egy konkrét nagy hártya, ami elzárja a bejáratot és át kell szakítni, ilyen nem létezik.

2. Az első aktusnak semennyire sem szabadna fájnia egy nőnek, ez is egy nagyon elterjedt tévhit. A szüzesség elvesztése normális esetben semennyire sem fáj.

3. Véreznie sem kell egyáltalán.

4. Van akinek 40éves koráig is, a többszázadik partnerrel is megmarad, szintén van akinek 10évesen sincsen már.


+1 Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani a fejekben lévő téves infókat ezzel kapcsolatban, ami sajnos szintén nagyon elterjedt: hogyha valakinek kifejezetten nagyobb ajkai vannak, azt rengetegszer megdugták már, akinek nincsenek, azt pedig kevésszer. Nyilván semmi köze a kettőnek egymáshoz.

2023. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!