Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi, akinek nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Z. f. kérdése:

Van olyan férfi, akinek nincs megfelelési kényszere?

Figyelt kérdés
Mi kell hozzá, hogy ne legyen?
2023. máj. 1. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem pl nincs.

Én elégedett vagyok magammal, megfelelő önbizalmam van.

Attól, mert örömet akarsz okozni egy csajnak és igyekszel, még nem lesz megfelelési kényszered. Nekem fontos a közös élvezet, hogy mindketten élvezzük a dolgokat.


Te pontosan mit érzel, mi a gond?

2023. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ. elgondolkodtam. A kérdésedre nem tudok válaszolni. de ha megerőltetem magam, akkor talán arról van szó, hogy azt akarom hogy a csajomnak jó legyen az meg nem érdekel hogy nekem milyen.

de a válaszod komolyan segített, köszi

2023. máj. 1. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Fontos áldozatokat hozni a másikért. Ha az 5 szeretetnyelvről szóló könyvet olvasod ott is sok olyan példa van amikor valakinek többet kell adnia és lehet nem is kap vissza végül semmit.


Viszont csak olyanért éri meg áldozatot hozni, többet tenni, akkor meg is érdemli, vagy aki számodra ér ennyit!


Én tapasztalatból mondom, vannak nők akik azt sem érdemlik meg, hogy 5 percet rájuk pazarolj, más meg szinte mindent. Az viszont nem jó hozzáállás, hogy önmagadat feladd valakiért, főleg a boldogságodat...

Hosszútávon nem tesz jót!

2023. máj. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs megfelelési gondom, mióta tisztában vagyok a saját értékeimmel, amelyeket a külvilág is megerősített. A hibáimat nem próbálom rejtegetni, max javítani igyekszem rajtuk.
2023. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A megfelelési kényszer valahogy úgy néz ki mint amikor már nem férfi vagy hanem pincsi kutya. Ha mindig mindenben meg akarsz felelni, mindent megtenni, hogy a nőnél jó színben tűnjél fel.

Nem kell mindenben megfelelni, nem kell mindenbe beleegyezni, nem minden lehet csak jó amit ő kitalál. Kell őt szeretni, biztosan alkalmazkodni is és igyekezni de vannak határok. Amikor már azt érzed, hogy csak kihasználja a jóságodat manipulál az lehet egy figyelmeztető jel. Saját akaratod is kell,hogy legyen. Attól vagy ember, férfi.

Ezt ne keverd össze azzal, hogy mindenben ellent kell mondani és akkor macsó leszek.

Ja és általában ezeket a mindenben megfelelni akaró, saját akarat nélküli pincsiket nem sokáig tartják meg a nők. Előbb utóbb ők is csak egy rongynak nézik és találnak helyette egy férfit. Akkor szokott jönni a sírás, hogy pedig én mindent megtettem neki... Na nem kellett volna.

2023. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok megfelelni senkinek. Általában nekem akarnak megfelelni az emberek. Az más kérdés hogy nem tudnak.
2023. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először is saját magadnak felelj meg, utána jöhet minden más. Ne a csaj irányítson, hanem Te legyél az első, de ne szard le őt, mert azt sem szabad. Legyen fontos számodra a lány, ez nehéz dolog, de én megtanultam és jó. Kellenek lemondások egy egészséges határon belűl, viszont mindenről nem szabad!
2023. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!