Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire undorodnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire undorodnak a kövér férfiaktól?

Figyelt kérdés
Én 189 centis és 142 kilós vagyok. így van értelme odamenni egy lányhoz?
2023. máj. 3. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Ismerek olyan pasit aki hasonló méretű és van nője. Igaz megfelelő személyisége is van hozzá...

Amúgy meg fogyj le haver, már csak az egészséged miatt is!!!

2023. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon, pedig rajtam is van +10 kg.
2023. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én azért ennyire nem vagyok durva, de van pocakom, eddig nem volt gondom a csajozással.
2023. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbàlkozni mindig lehet. Nekem speciell a sportos alkat tetszik mert én is sportolok.

Ahogy 1 írja, fogyj le, de magad miatt! Ez azért elég veszélyes, cukorbetegség stb. De ne a lányokért, magadért!

30/N

2023. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kizárólag azért fogyókúrázok most is, hogy egyszer lehessen barátnőm. Magam miatt nem, magamat utálom.

Csak kiváncsi vagyok mikor kezdhetek el lányokhoz odamenni egyáltalán.

2023. máj. 3. 18:19
 6/11 anonim válasza:
Ismerős, velem is ez volt
2023. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek a nagydarab férfiak, szóval nem. vicces mert képen ha látom én is inkább a sportosakra nyáladzom, de élőben 100kg felett (meg azért valami magasság is akadjon hozzá) akad meg igazán a szemem
2023. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Engem mindig taszítottak a túlsúlyos férfiak, egyszerűen számomra vágyölő és lehet felszínes dolog, de valószínűleg nem is lenne partner több számomra fontos dologban (például a túrázás), illetve számomra fontos az egészség.

Amíg utálod magadat, addig nem állsz készen arra, hogy szeretni tudj mást és megélni, hogy téged szeressen valaki. Először ezt a problémát kéne megoldanod egy pszichológus segítségével.

2023. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A 172 cm magasságomhoz 90 kg voltam. Undorító.

Lefogytam 60 kg-ra, aztán szépen felhúztam magam 70 re izomtomeggel.

28 éves koromig 1 csajszim nem volt.

Most 32 vagyok, 3 alkalmi, 2 tartós kapcsolat van mögöttem, és a harmadikban vagyok.

Sokkal jobban erzem magam, csajok is erzik ezt :)


Erdemes lefogyni:)

2023. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar..
2023. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!