Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elég kövér vagyok és 29...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kövér vagyok és 29 évesen még nem volt dolgom lánnyal. Most szeretnék lefogyni és ismerkedni, fogyás előtt van értelme vagy csak utána?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
En is hasonlo cipoben jartam, sot, meg mindig, de mar 20 kiloval konnyebb vagyok most. Magabiztosabb leszel, ha mar nincs annyi sulyfelesleg rajtad, de ez nem jelenti egyertelmuen, hogy majd tapadni fognak rad a csajok. Vannak normalis testalkatu sracok is, akik nem tudnak csajozni, szoval nem (csak) ezen mulik, de hogy hatraltat a csajozasban a sulyfelesleg, az tuti.
2023. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom az a fajta vagy aki kövérként a csinos lányokról álmodozik


Nos fogyás után ismerkedj

Mert 30-40 kiló se 3 honap alatt jött fel rád ..

És nem fog senki se 2-3 évet várni az első randiig

2023. márc. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lefogysz több vér lesz a pucádban normálisan kezdeményezni, udvarolni? Ez nem testtömeg kérdése! Ettől még fogyjál le mert hájpacninak lenni egészségtelen. S több pozitív választ kapnak az átlagos, sportos testalkatúak mint a hájhurkás dagadtak.
2023. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán le fogsz most fagyni: KÖZBEN!

-Egymást motiváljátok, miközben meg is ismeritek egymást!

2023. márc. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki a vékony pasikra bukik, nyugodtan próbálkozhatsz most is. Persze az sem mindegy, hogy 100 kiló vagy, vagy 150, milyen a magasságod. De próbálkozni mindig lehet.
2023. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!