Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér, nagyfenekű lányokkal/nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér, nagyfenekű lányokkal/nőkkel nehezebb a szex kis farokkal?

Figyelt kérdés

Nekem mindig is az erősen túlsúlyos nők jöttek be jobban, ilyen 165 cm mellé 100 kiló körüliek…

Viszont még csak modell alkatú lányokkal voltam.

Velük nem volt nehéz a szex, a 12-13 cm közötti péniszemmel, de elgondolkodtam hogyha összejönne egyszer az ideálommal is a szex, akkor vajon nehezebb lenne betenni neki a farkam? 13 centiből mennyi megy be egy nagyon vastagcombú, nagyfenekű lány puncijába?



2023. ápr. 24. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Én voltam jóval 100+-os csajokkal is.

Kutyapózban mind puncidba, mind popsiba jól mentek a dolgok.

Akár állva, akár 4kézláb volt. Misszionáriusban a vastagabb comb miatt kevésbé ment punciba. Inkább úgy, ha teljesen felnyomtam a partner lábát.

2023. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ mennyire hajlékony a lány és milyen pózban próbálkozol. Megoldható, hogy ne jelentsen nehézséget.
2023. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem másabb egyáltalán. Ugyan olyan. Persze ha nem az a kategória aki szinte mozogni sem bír.
2023. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Sokkal jobban függ a lány testalkatától, mint a testzsírjától. A barátnőim nekem is inkább vékony, modell alkatúak voltak, de voltam már olyan 160cm magas 90kg-os lánnyal, aki kifejezetted duci volt, nagyon jót szexeltem vele. Meg voltam olyannal aki 170cm mellé volt 70kg és egyszerűen nem fértem úgy hozzá, ahogyan kellett volna. Ő sem volt vékony, de nem volt dagi. A combok, medence szélessége és az, hogy mennyire van "elöl" vagy "hátul" a nunija jobban befolyásolja a behatolást, mint az hogy mennyire duci.
2023. ápr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Mindent meg lehet oldani , én sem vagyok nádszál , sőőőt ... de a jó összhang és a kommunikáció nagyon sokmindent megold
2023. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem még sosem okozott gondot semmilyen alkatú nő, igaz ennél nagyobb a szerszám.


Szerintem meg lehet oldani, csak fantázia kérdése, az átlag testű csajoknak sem minden póz jön be/működik, a molettebb nők sem mások.

2023. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Az én párom is ilyen jó duci alkatú (175cm / 120kg).

(Igaz a pajzsmirigy betegsége miatt hízott meg, mikor megismerkedtünk 13éve akkor 75 volt...igaz én mindig is szerettem ha van mit fogni egy lányon).

Általában csak 3-4 pózt szoktunk csinálni, mert ezekre van igényünk, de mindegyik esetben gond nélkül hozzáférek a puncihoz, be tudok hatolni tövig.

A misszionárius pózban talán egy hangyányit akadályoz a combja, de azt úgy szoktuk hogy a nyakamba teszi a lábait, vagy pedig V-alakban feldobja a lábait az "égbe" én pedig tartom hogy ne legyen olyan megterhelő neki és úgy mögötte enyhén térdelve csinálom.

2023. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
A túlsúly mértékétől függ. 80-90 kg-ig még elég jól hozzá lehet férni a "dolgokhoz", bár nem fog minden póz menni. Extrém nagy túlsúlynál viszont a cerka egy része már csak a farpofák között van és nem "bent".
2023. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Én csak úgy tudok nyilatkozni, én nem vagyok ennyire "plus size alkat".


162 cm, 77-78 kg izommal együtt, pici husival. Nincs akadály és mivel jógáztam egy évet, bemelegítés után simán minden lehetséges.



Ha a lány hajlékony, nincsenek határok. :)



Privátot nem kérek, köszi. :)

2023. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

8. Ez maximum akkor igaz, ha a lány semennyire sem hajlékony és nem tudnak összehangolódni.


Nem annyira súly függvénye ez.

2023. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!