Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér, nagyfenekű lányokkal/nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér, nagyfenekű lányokkal/nőkkel nehezebb a szex kis farokkal?

Figyelt kérdés

Nekem mindig is az erősen túlsúlyos nők jöttek be jobban, ilyen 165 cm mellé 100 kiló körüliek…

Viszont még csak modell alkatú lányokkal voltam.

Velük nem volt nehéz a szex, a 12-13 cm közötti péniszemmel, de elgondolkodtam hogyha összejönne egyszer az ideálommal is a szex, akkor vajon nehezebb lenne betenni neki a farkam? 13 centiből mennyi megy be egy nagyon vastagcombú, nagyfenekű lány puncijába?



2023. ápr. 24. 10:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
94%

166, 93 kg vagyok de nem érzek kül{nbséget a között amikor 60kg voltam.

Ha beleülök biztos bent van, de mashogy is

2023. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
Egész életemben a kövér nők vonzanak, a legnagyobb, akivel szeretkeztem, 170kg volt. Misszionáriusban simán be lehet nekik akasztani, ha pedig túl nagy a hölgy hasa vagy vastag a combja, akkor kutyapóz. Ezért nehezen érthető a kérdés mögötti "logika".
2023. ápr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!