Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sajnos salátás puncim van....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos salátás puncim van. Pedig sokkal jobban tetszik a babapunci, úgy önbizalmam is több lenne. A többség is így van vele vagy csak én érzek így?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 30. 15:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%
Én is pont így érzek. 30/F
2023. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Sok férfinak meg pont az ilyen tetszik jobban, de egyébként a titok az, hogy teljesen mindegy, hogy milyen a puncid kinézete, nem az fog számítani.
2023. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Lazy Lover ***** válasza:
99%
Nem az számít
2023. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
Én is ebben szenvedek, de a barátom szereti. Én nem.
2023. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
37%

#2-es nem értek egyet veled. Nekem pont, hogy számít. Nekem preferencia, hogy saláta legyen.

Volt egy csaj akit ezért dobtam. Mert baba puncija volt.

A cicanyelvvel még meg vagyok békülve, de a saláta a favorit.

27/F

2023. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

Miota megtapasztaltam a nálam 6 évvel idosebb szeretommel aki már szult is, hogy milyen egy gyonyoru saláta punci, azota másra nem is vágyok, csak arra.


De ahogy írták, nem mulik a formáján semmi. Ezek egy teljesen kifordított emberi berogzodések, és a kémia nem ezeken alaposzik, hanem a belso szimpátián, azt pedig táplálhatja akarmi. Mindenkinek más.

2023. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
98%
Aki a punci "típusa" miatt választ párt az annyit is ér.
2023. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%
Inkább örülj neki. Sokkal szebb egy salátapunci, mint egy babapunci. Imádom a salátapuncit, sokkal jobb kényeztetni, mint egy sima hajlatot, ahol nincs szinte semmi.
2023. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férfiak többségének bejön. Bár a nagy részüket egyáltalán nem érdekli, hogy milyen, csak punci legyen.
2023. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
41%
Egyszerűen nem értem, hogy a nők miért azt akarják, ami ronda. Feltöltött kacsacsőrt, hatalmas műszempillákat, műmellet, babapuncit, ronda tetoválásokat, stb. Mi ez az idióta fétish, hogy visszataszítóak akartok lenni?
2023. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!