Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek működne egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működne egy olyan kapcsolat hogy 1 csajt 4 pasi használ szexre úgy hogy mindenki tudja és jó neki ?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk 4 dolgozo pasi osszeal akor bőven jólétben tudnak tartani ezt a hölgyet szóval dolgoznia se kéne neki .

Mindenki 4 naponta lehetne vele 1 napot az szerintem fullra működne

Enis megelegszem heti 2 szexel

Havi 100 e lenne a bérleti díj

Sima dolgozok is ki tudnak fizetni.

A csajnak lenni 400 e fizuja plusz ház se kéne neki mert minden nap pasiknal lehetne .


Ezt most találtam ki Lehetne ilyenre embereket keresni szerintetek?


Tudom vannak ilyen fizetős szeretők de én most azokra is gondolok akik nem tehetősek .4 ember mivel egységben az erő ki tudna termelni egy eltartott fizujat.



2023. ápr. 28. 21:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát ha felcsinált volna egy gyökér 18éves korom előtt, akkor azért elgondolkodtam volna, hogy nem kéne-e változtatnom a szexuális szokásaimon. Igen. Létezik ilyen. Úgy mondják megjött a józan esze, vagy tanult a hibáiból.
2023. ápr. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

O is ezt mondta kb meg hogy sose szeretett mert nemtudta mi az .de rengeteget tanult tőlem az életről.

És hogy milyen nehéz is.es hogy mi a jó.es mi a rossz .

És végül fellazadt pedig jól tartottam 😀 csak hát egyelő akart lenni.mert én kb úgy tartottam mint az apja csak extrákkal. Én voltam a főnök ő meg azt csinálta amit mondtam 😉


Örültem hogy tanitgathattam de azóta nincs is olyan szexpartnerecskem


Öreg vagyok már a 18 alatti csajokhoz.meg gyerekem is van nincs időm.

Az idősebbek meg túl okosak tudják hogy csak szexelni akarok és max ilyen 30 körüli házas milfek sikerülnek ingyen .

2023. ápr. 29. 00:59
 23/27 A kérdező kommentje:

Lehet ez betegen hangzik de azóta ezt a fölerendelt érzést keresem

Szerintem ezt nehezen tudjátok elkepzelni milyen érzés full irányítani mert sokatoknal a nő irányít.


Olyan érzés volt hogy bármit megtehetek (pedig ez nem volt igaz)

Ez a hatalmi érzés jó sok szexel párosítva olyan dolog amit azóta se éreztem.

Remélem még fogom azért agyalok minden fele dolgon.

2023. ápr. 29. 01:23
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet. 4 pasi, es minden nap lehetne valakivel a nő. Bár en nemtudnek csak úgy ellenni egy házba es nem csinálni semmit. Persze ertem szex lenne. De en szeretek dolgozni. Még home officeba is. Ha ilyen elkeozeleseud vannaj irhatnal klassz szex storykat, viccen kívül.
2023. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

24# miért te benne lennél hogy te leszel a nő? Ha benne vagy 3 palit simman találunk még szerintem 😇😉

.vegulis dolgozhatsz masodalasban de a szex kárára ne menjen és bird az iramot.mert nem 1 szer leszel megdugva egy nap hanem többször😀legalábbis ha nálam leszel.


Sok ilyen punciszerzo otletem van valóban most azzon fantazialok hogyha a lányom megno (kb meg 10 év majd szervezhet nálam házibulit.

De jó lenne felhivna pl 2 3 csaj haverjat és ihatnanak és mikor már részegek a kis tini csajok könnyen kaphatoak apucinak .

Csak lányom remélem nem problémázik majd hogy dugdosnam a kis baratnoit.😀

2023. ápr. 29. 13:09
 26/27 A kérdező kommentje:

Múltkor volt egy igaz sztorim is. majdnem kangorcsot kaptam.vittem a gyereket játszótere és ott voltak ilyen kis tini csajok is ott szórakoztak bandaztak.


Én meg a lányom egy vadi új nagyteljesitmenyu e rollerel jöttünk

O alt elől én meg mögötte ültem mert üléses.


csajok ki akarták próbálni mondták hogy vigyem el őket. simman rájuk lehetett volna nyomulni egyik olyan kis apuci imádonak is tűnt.


Csak hát kisgyerekkel voltam nem hagyhatam egyedül a jatszon meg a tini csajszikkal szorakozok .

Úgy altam mint a covek ezzek a fiatal csajok megoritettek .

2023. ápr. 29. 13:41
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nemlenne, aki vállalná; arra tippelek. [kommenteket még nemolvastam. ]
2023. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!