Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek működne egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működne egy olyan kapcsolat hogy 1 csajt 4 pasi használ szexre úgy hogy mindenki tudja és jó neki ?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk 4 dolgozo pasi osszeal akor bőven jólétben tudnak tartani ezt a hölgyet szóval dolgoznia se kéne neki .

Mindenki 4 naponta lehetne vele 1 napot az szerintem fullra működne

Enis megelegszem heti 2 szexel

Havi 100 e lenne a bérleti díj

Sima dolgozok is ki tudnak fizetni.

A csajnak lenni 400 e fizuja plusz ház se kéne neki mert minden nap pasiknal lehetne .


Ezt most találtam ki Lehetne ilyenre embereket keresni szerintetek?


Tudom vannak ilyen fizetős szeretők de én most azokra is gondolok akik nem tehetősek .4 ember mivel egységben az erő ki tudna termelni egy eltartott fizujat.



2023. ápr. 28. 21:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, én nem lennék a pasik helyében az tuti :D
2023. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Olcsóbb mint prostizni én 30 40 e költők és az havi 2 alkalom és azt 100 pasi csinálja.


Most így 4 naponta 1 egész nap a csajjal és csak 3 pasi lenne rajtam kívül ha egészségesek és nem ejti teherbe senki a csajt akor miért ne

2023. ápr. 28. 21:22
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Nálam fordítva van a helyzet, én találkozhatok 3-4 csajjal. Nem is kell fizetnem nekik, én elvből nem kvázok. Ilyen prostit meg főleg nem tartanék.
2023. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Jó tudom kicsit beteg ötlet (kicsit beteg is vagyok 😀)de ne mondjátok hogy nem jó? Szerintem zseniális ötlet.
2023. ápr. 28. 21:25
 5/27 A kérdező kommentje:
3# jó mert szerencsés vagy de nem mindenki van így
2023. ápr. 28. 21:26
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Max a csajnak jó, mert nem egy hülyét fogott ki, hanem 4-et, bár ha nem élvezi a szexet, meg kiesik 1, akkor mi van? A többinek többet kell fizetnie? :D mi van ha mind keres másik csajt, akkor utcára kerül? Elég nagy hülyeségnek látom, persze utólag is mehet prostinak, arra megvan a maga esze.
2023. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%

Szerencse? :D:D:D:D:D:D:D

Ez nem szerencse, sok időt, energiát fektetek beszélgetésekbe, nem ilyen szándékkal, de mindig van aki akar tőlem többet, mint beszélgetés, akár komolyabbat is. Szerencse az az, amikor veszel egy kaparós sorsjegyet 500-ért és nyersz 50000-et.

2023. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

7# régen enis csináltam volt par de aztán meguntam .nekem ez full kényszer dumálni velük mindig ugyan olyanok és ugyan azokat a köröket futni . Aztán vagy sikerül vagy nem


Miotta prostihoz járok full tudok foglalkozni a saját dolgaimmal este filmezek vagy zenét hallgatok és iszom full nincs kedvem chetezgetni

Sokkal egyszerűbb prostizni.megtetszik egy csaj aztán lehet is levenni róla a bugyit és kész

2023. ápr. 28. 21:34
 9/27 anonim ***** válasza:

#8:

Lehet neked ennyi elég.

Én előbb akarom tudni mi van más helyeken, mint a bugyijában.

2023. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Hát ha találsz másik három hozzád hasonló idiótát, akkor már csak egy nőt kell találni, aki van ennyire igénytelen.
2023. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!