Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek működne egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működne egy olyan kapcsolat hogy 1 csajt 4 pasi használ szexre úgy hogy mindenki tudja és jó neki ?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk 4 dolgozo pasi osszeal akor bőven jólétben tudnak tartani ezt a hölgyet szóval dolgoznia se kéne neki .

Mindenki 4 naponta lehetne vele 1 napot az szerintem fullra működne

Enis megelegszem heti 2 szexel

Havi 100 e lenne a bérleti díj

Sima dolgozok is ki tudnak fizetni.

A csajnak lenni 400 e fizuja plusz ház se kéne neki mert minden nap pasiknal lehetne .


Ezt most találtam ki Lehetne ilyenre embereket keresni szerintetek?


Tudom vannak ilyen fizetős szeretők de én most azokra is gondolok akik nem tehetősek .4 ember mivel egységben az erő ki tudna termelni egy eltartott fizujat.



2023. ápr. 28. 21:14
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

10# férfi tuti van nőnek meg vegulis jó üzlet. Jobb mint sima prostinak lenni szerintem 4 pasi meg haver is lehet idővel

Csak hol toborozak ? Startaprora feltegyem ? 😀


Arcal nem.merem Facen.pedig benne vagyok néhány szextarskeresoben csak az a baj 98% férfi maradék 2% meg pár aki 3 adikat keres .


Full nem értem minek szórakoznak ezzel a nők ok is akarják aztán szórakoznak velünk hetekig hónapokig.

2023. ápr. 28. 22:23
 12/27 anonim ***** válasza:
Felőlem, de az akkor is igénytelen. Ha neked megfelel... Te bajod
2023. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Jó lenne ez . Jobb mint elrabolni a csajokat és ugyan ez csak ingyen 😀 haver mondta .😀


Csak bonyolult találni önkénteseket. És ezt leszervezni.jo lenne ha kb 40 50 km körzetben élnénk mind

2023. ápr. 28. 22:45
 14/27 anonim ***** válasza:
62%

Gratulálok Ön feltalálta a spanyol viaszt, a sugarbabyk egy része pont ezt csinálja 😂 Mármint több szponzort futtat párhuzamosan egyszerre és belőlük él. Sőt mi több még tudnod sem kell a többiekről, mert persze hogy azt mondják csakis te vagy nekik az egyetlen 😂

Amúgy meg 100 ruppó... most tényleg egy fél mekis bérért gondolod hogy rendszeresen puncit kapsz?

2023. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Hát rövid időn belül belül úgy szétb@sznák a pin@ját, hogy utána már csak harangozni lehet vele..
2023. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Miért most 15 e adják magukat .

A roma lányok meg 10


Nekik is jobb ha kevés partner van

Luxus meg nem lehet mindenki


Múltkor dugtam egy fullos 19 éves csajt 20 volt a fél óra

Azt mondta Pesten 30 e dolgozik de általában több napra lefoglaljak


De néha csinál ilyen vidéki túrát mert ilyenkor gyorsan sok bevétel van . De kb 1 napot volt gondolom van egy létszám korlát amit nem bír a pina .

2023. ápr. 28. 23:01
 17/27 anonim ***** válasza:
Nyilván van egy limit a pin@nak is persze. Megdolgoztatja, de nem akarja túl hajtani. Érthető mert itt a lyuk a kenyér kereső.
2023. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Surlodo alkatrész hiába van olajozva azért kopik ha tulhasznaljak 😀


1 volt akit szethasznaltam volthogy 6 szor megdugtam egymás után fájó puncival ment haza a szüleihez.hu azok a kocsiban dugások sulis csajjal 😀


Azt most Úgy érzem megoregedtem pedig csak 5 éve volt .😀

2023. ápr. 29. 00:02
 19/27 anonim ***** válasza:
Akkor jól megb@sztad akis suncijat 😅😅😅😅
2023. ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Gyerekünk is lett később.de szetmentunk és most akora kis erkölcsös hős szerelmes az új párjával


Tinikent akora ribi volt de érdekes 18 felett már nem hagyta magát nekem



Létezik ilyen hogy valaki tinikent egy könnyen dughato csaj aztán hirtelen erkölcsös?

2023. ápr. 29. 00:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!