Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan 20 éves házasokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan 20 éves házasokat kérdezek, akiknek a szexen kívül rendszeres a férj feleség közti önkielégítés maszturbálás, ami jól esik és örömöket is okoz.Fiatalok körében ez nem mondható el, ez rólunk sem mondható el.Ti is csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! De nem tudnak itt a tisztelt kérdezők fogalmazni! Most az életkorotok 20 éves, vagy a huszadik házassági évfordulótok volt meg? Azon kívül csak 20 évesen lehet ezt csinálni? Mondjuk 40 felett, ha a férfinek nincs elég kemény merevedése, vagy a nőnek fájdalmas valamiért a behatolás, nincs más megoldás, mint hogy kézzel, vagy, és szájjal kell megdolgozni az örömökért.
2023. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kicsit önellentmondásos a kérdésed, az egyik mondatod üti a másikat. Ti nem csináljátok, utána megkérdezed hogy ők IS csinálják-e...

Amúgy ja, bár nem vagyunk még 20 éve együtt, de egyikőnknek sem volt soha megtiltva a maszturbáció, mindketten szoktunk külön-külön is játszadozni.

2023. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem érthetően kérdeztem.Olyan 20 éves házasokat kérdezek, akik 20 éve már házasok.Ti nem csináljátok. Ezt arra írtam hogy mi amikor házasok lettünk nem csináltuk ezt csak a szex volt. DE már 40 év felett sokszor férjem masztizik engem, én meg a férjemnek ön kielégítek. Sokszor élvezetesebb mint a szex.
2023. ápr. 26. 14:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem egészen így volt. Az egymás nemi szervének kézzel való izgatása még az úgynevezett "normális" szex időszakában is az elő és utójáték szerves része volt. De ahogy öregszünk már egyre kevésbé megy a behatolás, ezért csak a kézi munka marad. Külön- külön akkor, ha valamelyik fél valamin megsértődött, vagy nincs igénye, stb. De muszáj együtt csinálni csak azért, hogy meg ne haljon a szerelmetek. Mert én megfigyeltem, ha hosszabb ideig nem is érünk egymáshoz, akkor előbb vagy utóbb durvább sértések következnek. Ahhoz, hogy az egymás iránti szeretet és tisztelet megmaradjon,tudni kell továbbra is örömet adni egymásnak még akkor is, ha a dolgok már nem úgy működnek, mint 20 évesen. (Merevedési zavar, hüvelyi fájdalom, etc.)
2023. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
"Mondjuk 40 felett, ha a férfinek nincs elég kemény merevedése"Ezt nem gondolod komolyan? A férfiaknak az elfogadható merevedése 70 év. Ezt tudományos orvosi könyvben olvastam.
2023. ápr. 26. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:
De komolyan gondolom. Azok a hülye orvosok nem tudtak, vagy nem is akartak segíteni. Az urológus például csak találgatta, lehet, hogy a kemoterápia, lehet a kor, a túlsúly, a dohányzás, vagy bármi. Fel is írták azt a bizonyos kéket. 1x segített, másodjára már az sem csinált semmit. Ráadásul horror áron van a kék tabletta, és minden, ami ebbe a kategóriába tartozik az nem T.B. támogatott, még a pszichológus sem. Ráadásul a párom nem támogat a gyógykezelésben, talán neki soha nem hiányzott. Talán jó se volt soha neki. A dokik repertoárja a kék tablettával ki is merül, esetleg utána jöhet a protézis. A szorító gyűrű a tövére, az még ment kb. tíz évig, aztán volt egy kaparása, ami után nem engedett többet magához. Most újabb 5 év után elkezdtük egymást csak simogatni. Lehet, hogy ennyi marad. Nem látszik, hogy többet akarna. Pedig gyűrűvel a péniszem tövén talán még bele tudnám magam tuszkolni, de nem lelkesedik érte. Ez van.
2023. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nos nálunk még jól működik a szex. De vannak hetek amikor csak egyéb módszerekkel kéz nyelv stb használunk a kielégítésünkre.Az első kérdésem az volt, hogy azok a 20 éves már házasok, körében is működnek ezek a kielégítés módszerei? Férjem egyébként soha merevedéssel kapcsolatban nem volt szakorvosnál, nem tudom milyen gyógymódok léteznek hosszabb távon eredményesen.
2023. ápr. 26. 19:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindent lehet és szabad csinálni, amit mindkét fél elfogad. Ezt írják a szakkönyvek. Amúgy meg semmi sem korhoz kötött, csak az egészségügyi állapottól függ, mit lehet csinálni, mit nem. Illetve az alkattól vagy neveltetéstől függ, hogy mitől undorodik az egyik a másik meg nem? Például a feleségem az orálisan soha sem akarta, pedig én kinyaltam neki. Hol itt az egyenlőség?
2023. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lassan 22 éve vagyunk együtt, lassan már szex se lesz, nemhogy együtt maszti :/
2023. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sandrisbp ***** válasza:
Kedves kérdező! a 3-as kommentedre reagálnék. Nem kéne keverned a handjobot, a pettinget a maszturbálással, az önkielégítéssel. Ha kivered a férjed becses faszát, ő meg megujjaz, az minden, csak nem nem önkielégítés.
2023. aug. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!