Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Tényleg mind fantáziá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg mind fantáziáltok?

Figyelt kérdés

A párom szerint mindannyian. Nekünk nőknek persze az első gondolatunk, hogy tőlünk nem kapjátok meg amire vágytok és ezért.


Egyébként eltérő az igényünk, nem zavar, ha kielégíti magát.

Az zavar, amikor múltbéli kalandokra, tehát valamelyest valós lányokra.



2021. aug. 1. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván nem.
2021. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
az összes. Megdugják a szembejövő nőket agyban naponta 100szor is.
2021. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Senior Séf ***** válasza:
95%
Szeretkezés közben nem szoktam. Akkor jobban szeretek a jelenre koncentrálni, de máskor persze. És nem csak szexuális témában.
2021. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretkezéskor!

Önkielégítéskor.

2021. aug. 1. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon hűséges típus vagyok, még olyankor is a páromra gondolok. Nyílván nem lehet fantázia nélkül, de ha egy mód van rá, akkor nem más lányra gondolok.
2021. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Én nem szoktam önkielégíteni. 🤷‍♂️

A feleségemnek is mindig van kedve szexelni (már tizenéve), sokszor kezdeményezi is, szóval nincs szükségem ilyesmire.

Ezáltal fantáziálgatni sem szoktam.

De ha tenném is, akkor sem hiszem, hogy múltbéli kalandokra, mert ugyan volt pár nőm, mégis a feleségemmel a legjobb a szex.


Plusz nálam nem a dugás körül forog minden, van szerencsére bőven programunk.

2021. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, kire gondol, amikor önkielégít...? Gondolatrendőrség...?
2021. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Neki van gindolatrendorsege majd kényszeres kozleskenyszere. (Kértem már, hogy ne mondja inkább).
2021. aug. 2. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se...
2021. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!