Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esélyem normális párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem normális párkapcsolatra így?

Figyelt kérdés
Első párkapcsolatom során rájöttem, hogy nagyon izgat a BDSM világa, csakhogy nem a “megszokott“ módon, ugyanis én szeretnék lenni a domináns fél az ágyban. Szeretnék olyan férfival együtt lenni, aki vevő az ilyesmire és akin kiélhetném a szadista hajlamaim és élvezné is, de úgy érzem semmi esélyem rá, hogy így legyen egy normális párkapcsolatom, mert a legtöbb férfi nem vevő erre, vagy ha igen, akkor a hétköznapokban is alárendelt szerepben van, ami nekem meg nem jön be. Alapjáraton domináns férfira vágyom, aki csak az ágyban alárendelt. Tudom, még fiatal vagyok és bőven van még időm ilyeneken aggódni és nem kéne ennyire elkeseredettnek lennem, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy itthon ilyen paraméterekkel hogyan tudnék párkapcsolatban lenni bárkivel is , nem csak szexkapcsolatban. Nektek mi a véleményetek? 20/N

2023. ápr. 22. 22:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7%
Mit akarsz te a pasival csinálni? Kommunikáció 0....
2023. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%
Idő mire az ember vezető beosztásba kerül... Egy huszonéves pályakezdővel össze sem jönnél, mert nincs vezető beosztásban?
2023. ápr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Így kicsit megnyugodtam a szituációmat illetően :))


#11-es: Szerintem egész jól kommunikáltam le a problémámat, de ha te másképp gondolod, akkor kérlek írd meg számomra miket kellett volna még leírnom, hogy minden érthető legyen, mert így a te válaszod sem volt sok segítség :) Valamint nem hiszem, hogy le kellett volna írnom, hogy miket csinálnék a férfiakkal és hogyan, hiszen a kérdésem csak arra irányult, hogy a szadista hajlamommal, domináns nőket van-e esélyem egy normális párkapcsolatra. :)


#12-es: Nekem az, hogy egy férfi a való életben domináns, nem függ össze azzal, hogy vezető pozícióban dolgozik-e vagy sem, valamint a kérdésemben sem utaltam erre :)

2023. ápr. 25. 09:51
 14/16 anonim ***** válasza:
32%
Mit értesz az alatt, hogy a való életben domináns? Társaság középpontja? Extrovertált?
2023. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%
Elég kevés jóképű szub/kinky pasi van,ezzel számolj,a kiéhezett vének írkálnak majd,sok sikert a kereséshez.
2023. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
Velem játszhatnal az ágyban ilyet nem volnék halaltlan
2023. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!