Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esélyem normális párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem normális párkapcsolatra így?

Figyelt kérdés
Első párkapcsolatom során rájöttem, hogy nagyon izgat a BDSM világa, csakhogy nem a “megszokott“ módon, ugyanis én szeretnék lenni a domináns fél az ágyban. Szeretnék olyan férfival együtt lenni, aki vevő az ilyesmire és akin kiélhetném a szadista hajlamaim és élvezné is, de úgy érzem semmi esélyem rá, hogy így legyen egy normális párkapcsolatom, mert a legtöbb férfi nem vevő erre, vagy ha igen, akkor a hétköznapokban is alárendelt szerepben van, ami nekem meg nem jön be. Alapjáraton domináns férfira vágyom, aki csak az ágyban alárendelt. Tudom, még fiatal vagyok és bőven van még időm ilyeneken aggódni és nem kéne ennyire elkeseredettnek lennem, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy itthon ilyen paraméterekkel hogyan tudnék párkapcsolatban lenni bárkivel is , nem csak szexkapcsolatban. Nektek mi a véleményetek? 20/N

2023. ápr. 22. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen van. Elég sok olyan férfit ismerek aki az ágyban full szubmisszív, de a hétköznapi életben pont az ellenkezője, domináns, határozott pasi vezető beosztásban. Idő lesz amíg megtalálod a másik feled, de addig is élvezd az életet :)
2023. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Sokkal több ilyen hapsi van, mint hinnéd
2023. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked mit jelent az,hogy domináns?Elég tág fogalom ez.Nekem pl. ez tetszik,de nem mindenre lennék nyitott.
2023. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
🤣🤣🤣
2023. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Abszolút nem esélytelen, sőt. Elég sok férfi szubmisszív a szexualitásban a mai világában. Menj csak fel pl smpixie-re, ha regisztrálsz domináns nőként (nem anyagiasként, hanem párkapcsolatot keresőként) akkor biztos vagyok benne hogy temérdek jelentkező lesz rád (igaz jó része ilyen-olyan okok miatt nem lenne jó neked). Viszont az már kicsit szűkíti a kört, hogy a mindennapokban pedig legyen domináns, vagy legalábbis ne szub. Ennek kiküszöbölésére javaslom switch beállítottságút keress, ő lehet hogy pont az életben lesz domináns, az ágyban pedig alárendelt. (Magamból indultam ki az okfejtés során, így lehet tévedek, de hátha segített.)
2023. ápr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos sokkal idősebb vagyok mint te, de én volt, hogy ilyen kapcsolatra vágytam mint pasi, és pontosan úgy, hogy a hétköznapokban én is letettem az asztalra a magamét, de az ágyban kiszolgáltatott voltam/ lettem volna.
2023. ápr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 bedrik ***** válasza:
43%
Na én pont ilyen vagyok...
2023. ápr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2023. ápr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában a vezető beosztású férfiak az ágyban-, a magánéletben szeretnének szubok lenni, mert nem akarják a munkahelyi nyomást magukkal vinni mindenhova. Náluk, az ő köreikben sikeres lennél ezekkel a vágyakkal:).
2023. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Nálam sikeres lennél :)
2023. ápr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!