Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék még egyszer a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék még egyszer a életben partnerrel kielégülni, mielőtt meghalok. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Üdvözletem! Egy 66 éves férfi vagyok. A feleségemmel már legalább tíz éve nem voltunk együtt. Mondván, hogy fájt neki, amióta volt egy nőgyógyászati kaparása, talán egy polip miatt. Szájjal még sohasem akarta, kézzel meg százszor ügyetlenebb nálam. Ezek után kérdezem, mit kezdhetek,ha ő soha nem hiányol semmit, csak én. Ráadásul valami olyan dologba kellene kezdeni, ahogyan még soha nem csináltuk. Prostituálttal nem szeretnék kezdeni. A feleségem legalább ismeri a problémáimat, még ha frigid is. Ráadásul fétisiszta is vagyok, a fétisem a női mellek, és azt szeretném ha ő is birizgálná az enyémet miközben összebújnánk.

2023. ápr. 22. 17:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
En nem vartam volna 10 evet hanem max 2 ev utan elhagytam volna es kerestem volna mast.
2023. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
8: Nem az a kérdés. Rá kellene, hogy másszak. Beszélni nem érdemes, mert amit ígér, az ígéret is marad örökre. Hanem hogy mit kellene csinálni, hogy mindkettőnknek jó legyen, ha már annyi inden kizárt? Dugni nem lehet, szopni sem, csak simogatni. Én attól félek, hogy az nem lesz jó, ahogy én csinálom, és az is tutira nem jó, ahogy ő csinálta. Na de akkor hogyan?
2023. ápr. 22. 18:17
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni kellene róla akkor. Hogy kinek hogy és mi a jó.
2023. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Erre én is rájöttem. Csak ott, és akkor aktus közben, mert előre tervezni nem jó, amit ígér, az úgysem tartja be. Nem kell megijedni attól, hogy ha közben beszéljük meg kizökkent abból, amit éppen csinálunk.
2023. ápr. 22. 18:38
 15/18 A kérdező kommentje:
Most találtam nemrég rá. 5 évvel ezelőtt ugyanitt és ugyanezt kérdeztem. Tanulság: 5 év alatt semmi nem változott, viszont már nagyon kellene valamit tenni, hogy ne így legyen. Úgy érzem, hogy sajnos nekem kell lépnem valamit, különben 15 év múlva is ugyanez lesz. Hacsak addig tényleg el nem halálozunk.
2023. ápr. 22. 21:12
 16/18 anonim ***** válasza:
Milyen életkorú nők jöhetnének szóba?
2023. ápr. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A témát le is zárhatjuk. Megbeszéltük, megtörtént, jó volt. Csakis olyan nő jöhetne szóba, aki tisztában van az állapotommal, és azt így el is fogadja, az nem lehet egy idegen: A feleségem meg is mondta: "Mit akarsz már, hiszen járni is alig tudsz?" Koromat leírtam fentebb.
2023. ápr. 24. 09:06
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon szomorú történet. Szerintem simán próbálkozhatnál prostituálttal, meglepődnél milyen megértőek és rugalmasak is vannak közöttük, csak nyíltan kell beszélni azzal kapcsolatban, hogy mire vágysz és mi a helyzet veled. Más lehetőség nem nagyon maradt, ellenben megkapnád végre azt, amire egész életedben vágyakoztál. Csináld amíg lehet, mert ha így folytatod kifutsz az időből.
2023. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!