Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék még egyszer a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék még egyszer a életben partnerrel kielégülni, mielőtt meghalok. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Üdvözletem! Egy 66 éves férfi vagyok. A feleségemmel már legalább tíz éve nem voltunk együtt. Mondván, hogy fájt neki, amióta volt egy nőgyógyászati kaparása, talán egy polip miatt. Szájjal még sohasem akarta, kézzel meg százszor ügyetlenebb nálam. Ezek után kérdezem, mit kezdhetek,ha ő soha nem hiányol semmit, csak én. Ráadásul valami olyan dologba kellene kezdeni, ahogyan még soha nem csináltuk. Prostituálttal nem szeretnék kezdeni. A feleségem legalább ismeri a problémáimat, még ha frigid is. Ráadásul fétisiszta is vagyok, a fétisem a női mellek, és azt szeretném ha ő is birizgálná az enyémet miközben összebújnánk.

2023. ápr. 22. 17:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
mekkora kamu
2023. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Szeretőt kell valahogy találni vagy marad a prosti más lehetőség nem nagyon van.
2023. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért csak egyszer? Szerintem sok nő szeretkezne veled ha nem vagy egy elhanyagolt alak! F.
2023. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Na ezért gondoltam, hogy a gy.k. nem egy jó fórum, csak a hülye kérdéseknek van helye, de a halálosan komolyra azt írják névtelenül, hogy kamuzok. Anomim, menj vissza oda, ahonnan jöttél.
2023. ápr. 22. 17:51
 5/18 A kérdező kommentje:
3-as: Amíg fiatal és szép voltam, akkor sem kellettem senkinek. Társkeresőn találtam a feleségemet. Lehet, hogy soha nem voltam szerelmes bele. De ő az, aki megért, akivel hosszú távon is együtt lehet élni. Sajnos az olyanokkal, akiktől az első látásra merevedésem lett volna, nem tudtam kommunikálni. Csak a viszonylag érdektelenekkel tudtam jót beszélgetni.
2023. ápr. 22. 17:57
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezektől a fétis marhaságoktól agybajt kap az ember, miért szenzáció ha valaki szereti a melleket? Miért kell ennek nevet adni?

Mintha az nem is a nőhöz tartozna, hanem külön tartozék, mint a làncfűrészhez külön vásárolható orrpáncélos lap.

2023. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A feleségemen kívül soha senkim nem volt. Miért pont most kezdenék el szeretőket szerezni, amikor már többek közt a merevedéseimmel is gondok vannak? Ráadásul mindig szegény voltam, és az is maradok.
2023. ápr. 22. 18:06
 8/18 anonim ***** válasza:
Tehát most azt kérdeznéd valójában, hogy hogy tudnád rávenni a feleséged az együttlétre?
2023. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Akkor már érthető miért nem akart senki… ha a fejedben szegénység van, máshol is az lesz, az a baj! Meg még mondod is, az is maradsz.
2023. ápr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
6: Ebben lehet, hogy igazad van. Azt az utolsó mondatot tekintsük töröltnek, sőt törölném is, ha utólag még lehetséges.
2023. ápr. 22. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!