Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most elég nagy bajban van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most elég nagy bajban van a barátságunk vagy ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

Van egy régi általános iskolás lány barátom (20 éve ismerjük egymást) sosem vonzodtunk egymáshoz, én sem jöttem be neki sohasem, de mindig nagyon jóban voltunk, úgy is hogy teljesen már városokban építjük az életünket.

Pár havonta szoktunk otthon a szülő városunkban összefutni, pizzazni, beülni valahova beszélgetni vagy esetleg hozzájuk megyünk (nagyobb a nyugi ott)

Hétvégén otthon voltunk, elmentem hozzájuk jól elbeszélgettem az egész családjával majd belekezdtünk a szokásos “na mesélj mi történt veled az utóbbi időben” topicba.

Már beszélgettünk egy kb másfél órája, fenekére is néztünk közel 2 uveg bornak, mire elmondta hogy nem mesélt róla, de elég nehéz pár hónapon van túl, két ígéretes kapcsolat is hamarabb véget ért mint ahogy be tudott volna indulni, majd szó szót követett és a semmiből elkezdett izgatni es csokolgatni, kb köpni nyelni nem tudtam…

De a vége az lett hogy lefeküdtünk egymással, így náluk is aludtam majd másnap mentem haza.

Személyesen erről annyit beszéltünk hogy ez jórészt a piának köszönhető es hogy kicsit túl lőttünk a dolgokon, de mindketten élveztük.

Azóta a héten viszont alig beszéltünk, mintha hirtelen az általános témák már túl általánosak lennének és inkább nem is akarnánk azokról beszélni..

Lehet ezután meg normális baráti kapcsolatunk vagy ez most még túl korai? 26f


2023. ápr. 21. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
A nők egyetlen mentsége, hogy van puncijuk...
2023. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon ritka a férfi-nő barátság.
2023. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Az igazi férfi - női barátság akkor tud kialakulni, ha már legalább egyszer dugtak. Hajrá, ne engedd el!
2023. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajotok, hogy mindketten kínosan kerülni akarjátok a témát, és most nagyon általános dolgokra koncentráltok.

Megtörtént és elmondásod alapján mindketten élveztétek és egyikőtök sem bánta meg.

Beszéljetek róla. Már csak azért is, hogy megbeszéljétek, hogy ez ennyi volt, egy egyszeri eset, amikor átestetek a ló túloldalára, vagy ha úgy adódik, és nincs senkitek, baráti alapon mehet e tovább?

Sőt, ha jó a barátság és jó a szex, lehet, hogy párként is jól tudnátok működni. Ez persze már messze nem törvényszerű, de az esély megvan rá. Igaz nálatok a kapcsolat első időszakára jellemző szerelem így nagyjából kimarad, de azért lehet ez jó is.

röviden, volna miről beszélnetek a hétvégével kapcsolatban. Az a baj, ha nem teszitek. Ha ő nem kezdeményezi a témát, akkor tedd meg te.

2023. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
pont ilyen szituacioban vagyok, csak meg a dugas nem tortent meg elvileg majd majaliskor, de meg mindig hezitalok, mert kb ott lesz vege a baratsagunknak, amikor megrakom a csomagtartojat
2023. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Lehet belőle egy barátság extrákkal. Hidd el, a legjobb kombináció: beszélgethettek barátként, "baszélgethettek", de nincsenek a ott a kapcsolat kötöttségei vagy az olyan kötelező baromságok, mint pl a valentin nap.
2023. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem hogy a mi a túróra vártatok eddig??? 😂

Ha érett, felnőtt gondolkodású emberek vagytok akkor tudjátok kezelni a szitut. Ha annyira ismered a csajt akkor gondolom azt is kimatekozod mi jár most a fejében.

Kommunikálj vele ugyanúgy tovább, lehet megijedt a saját érzéseitől, de ha most elengeded akkor örökre el fog távolodni.

2023. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezért NINCS fiú-lány barátság.


Persze, a piára fogtátok - nem, nyugi, anélkül is szexeltetek volna, max még húzzátok egymást 1-2 éven át.

2023. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!