Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vicces történeteitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vicces történeteitek vannak arról, amikor túl nagy vagy ellenkezőleg, túl kicsi pénisszel hozott össze benneteket a sors?

Figyelt kérdés
És összességében milyen érzés volt? Kíváncsi vagyok, egs nőnek milyen sztorijai lehetnek, nyilván a legtöbben több férfival voltatok, már.

2022. febr. 10. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Milyen vicces sztorit tudsz elképzelni? :D Velem legalább is semmi ilyen nem történt még.
2022. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neked lehet, hogy vicces, nekem nem volt az...
2022. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az még elmegy, hogy idejársz röhögni, de még megrendelést is akarsz adni az tulzás!
2022. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van ilyen!Motoros találkozón voltunk és volt köztünk egy menyecske aki nem vetette meg a f.szt. Egy nagy mező közepén volt a tábor és egy srác (kb60m-re tőlünk) kiment a rétre és ott pisált. ahol mi álltunk a farmere katonai bőr öve pont úgy nézett ki mintha az lenne a farka csak épp a térdénél volt a vége! :-) Na ez a csaj meglátta és ameddíg ez a mutatvány tartott nem tudott megszólalni csak ujjal mutatta nekünk és nagyokat lihegett! :-) ...enyhe sokkot kapott!:-D
2022. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Facebook kopi:

"Egyszer régen randizgattam egy sráccal, aztán amikor szexre került volna a sor, akkor azt mondta, hogy "bemutatom neked az én kis Manócskámat", és azzal a lendülettel elővette a nadrágjából a kb 30 centi hosszú és sörösdoboznyi vastagságú péniszét.

Először röhögőgörcsöt kaptam azon, hogy mégis hogy lehet ekkora hímtagot manócskának hívni, aztán rádöbbentem, hogy ezzel ölni lehetne és közöltem vele sokkos állapotban, hogy "ezt aztán belém nem rakod, az teljesen kizárt", és elmenekültem."

2022. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!