Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit éreznétek ha ezt csinálná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznétek ha ezt csinálná a pasi?

Figyelt kérdés

Kb. 10 percig nyalna, de nagyon rosszul csinálná, nem éreznétek belőle szinte semmit, csak kellemes, de nem izgató. Majd egyszercsak fogja magát és bedurvul, 5 perc alatt eljuttat a nyelvével a csúcsra.

Miként élnétek ezt meg, hogy az első 10 percben olyan semmilyen nem volt, majd egyszercsak nagyon belejött?


2023. ápr. 19. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előjátéknak az előjátéka. Én élvezem ezeket.
2023. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem szolsz neki hogy nem jo? Csinalja mashogy
2023. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én vagyok a férfi. Amikor gyengéden csináltam, azt mondta, hogy ő neki nagyon sok idő kell mire elmegy, beszélt közben, semmi nyögés, teste sem remegett, az első 10 percben szerintem nem volt igazán jó.

Aztán gondoltam változtatni kell, mert bénán csinálom, így elkezdtem nagyon gyorsan és erősebben körkörözni a nyelvemmel, ekkor elkezdett, remegni, nyögni, orgazmusa is lett, kb. 5 perc alatt.

2023. ápr. 19. 12:33
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Hát kezdjük azzal, hogy én nem várnék a csodára 10 percig, hanem adom az instrukciókat. Kicsit balra, erősebben, lassabb mozdulatokkal, stb, stb... Mármint egy pasi se gondolatolvasó, én meg tudom használni az anyanyelvem.


De ha valamiért nem szólnék, aztán magától ráérez a dologra, annak nagyon örülnék.

2023. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az ilyen kérdéseket. Akinek volt egy szexuális élménye, az miért nem a partnerével beszéli azt meg?
2023. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ez az orál. Mindig érdemes új dolgokat kitalálni és nézni a reakciókat.

Én még 10 év után is megtudtam lepni párom

2023. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó ez, de ha zavar, szólj neki.
2023. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Élvezném és kész...
2023. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!