Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmről kiderült, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmről kiderült, hogy rengeteg pasival volt előttem, ti hogy éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés

A barátnőm (32) becsiccsentve elmondta,hogy legalább 70 pasival volt együtt előttem.


Ti mit gondolnátok? Sok? Túl sok? Megváltozna a véleményetek róla?



2022. aug. 26. 10:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%
Már az is baj ha valaki él? Legyen kalitkába tartva míg meg nem jelensz?
2022. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%

Ezeket mindig tisztázni szoktam kapcsolat elején és ha útközben kiderül, hogy hazudott akkor elgondolkozom azon vajon mi másban hazudhatott még? És hogy akarom-e ezt a kapcsolatot.


Ez nemtől független, ha az elejétől tudom hány emberrel volt akkor vagy elfogadom vagy nem, viszont utólag megtudva úgy, úgy hogy előtte nem kérdeztem, nem érezném magam feljogosítva arra, hogy valamiért is hibáztassam.


Esetleg egy STD vizsgálatra elküldetném a biztonság kedvéért.


25f

2022. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%

Majd ha párszor megütitek a bokátokat akkor nem kérdezgettek senkit a múltjáról mert a jelenbe vagytok nem a múltba és jövőt akartok tervezni.


Ezért nem értitek az 1 es hozzászólást se!

2022. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
nem az a bajom, hogy ártatlan szűz lánynak kell lennie a barátnőmnek, csak azért ez valamit elárul róla, pl. valami miatt nem tud sokáig együtt maradni valakivel
2022. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem egy ilyen idős nőnél ez teljesen korrekt, főleg ha jól néz ki.
2022. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%
Ha előtted 70 pasival volt, és egyiknek sem kellett igazán, akkor valami gáz van a csajjal. :D
2022. aug. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
55%

Nem igazán érdekelt sosem, hogy mi volt előttem, ha elmesélték meghallgattam, azt ennyi.


Okéztam, azt kész.


Nem kell ezen agyalni.

2022. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%

Amíg fiatal vagy úgy se fogod érteni, míg nem éled meg hogy lehet álmaid nőjét küldöd melegebb éghajlatra.


Nyomkodd a lepontozást hátha felfogod, de kétlem!

2022. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
59%
Én még nem küldtem melegebb éghajlatra álmaim nőjét, viszont ők még álmaimban is melegebb éghajlatra küldenek engem. 🤣
2022. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%

Az sok.

Az hogy "túl" sok-e az viszont már rajtad múlik.

Mondjuk másrészről ha ittasan büszkélkedik ilyennel, akkor abszolút nem szégyellheti magát miatta, és ez inkább zavarna engem, mint maga a szám. Mert idővel változhatunk és az, hogy a múlt milyen volt az mindig megbocsátható, de a jelenben erre ildomosabb szégyenkezve visszatekinteni.

2022. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!