Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmről kiderült, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmről kiderült, hogy rengeteg pasival volt előttem, ti hogy éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés

A barátnőm (32) becsiccsentve elmondta,hogy legalább 70 pasival volt együtt előttem.


Ti mit gondolnátok? Sok? Túl sok? Megváltozna a véleményetek róla?



2022. aug. 26. 10:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem mindey, hoy hogyan jött össze ez a 70, mert ha pl volt két 5 éves kapcsolata, és közte meg ami a csövön befért, az egész más, mint hogy 70 db egyéjszakása. Én ismerkedtem egy amúgy szimpatikus, 36 éves nővel, aki nem tudom, hogy konkrétan hány pasival volt, de sokkal. Ezzel együtt is 20 év alatt nem volt 1 évnél hosszabb kapcsolata; na ez már személyiségbeli problémákra utalt, amik végül kijöttek velem is, és szakítottunk, mielőtt összejöttünk volna.
2022. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
17%
Én nem bírnám elviselni a tudatot, hogy a gyerekeim leendő anyja egy nagy riban.c volt a múltban.
2022. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Azért a 70 az már valami, megváltozna.
2022. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
42%
Ez már ma így természetes.
2022. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
64%
Én nem azt mondom, hogy egy nőnek nincs joga a szexhez meg azt sem, hogy aki kiélte magát az automatic ri.banc de a 70 az azt jelenti, hogy a "fél város" átment rajta. Engem zavarna.
2022. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
51%
Ez a magyar társadalom szellemi szinvonalát mutatja, számomra nem lenne meglepő.
2022. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 stellaz válasza:
Azóta még együtt vagytok?
2023. jan. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!