Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan ember, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki fiatalon beleszeret a kiválasztottjába, szüzen egymáséi lesznek és boldog házasságban gyerekeik születnek és még negyven év után is boldogan együtt vannak hűségben?

Figyelt kérdés

Részletesen, mi a titka a boldogságnak?

Kíváncsi vagyok, kapok-e legalább egy őszinte igen választ.



2023. ápr. 18. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Persze. Párom mamája szokta mondani, hogy csak egyszer szerelmes az ember! :)
2023. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyjából 0.000001% rá az esély

És nem azért mert olyan kicsi lenne az esély egy passzoló embert találni

Hanem azért mert az ember folyamatosan változik, ezért nemcsak hogy 100%-ig passzoló embert kellene találni, hanem ráadásul az egész életbeli változásoknak is passzolniuk kéne

2023. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt a fórumon szerintem nem nagyon lesz... a titok ettől még ismert, "csak" két dolog kell hozzá:

a) Kettő egymáshoz jól illeszkedő személyiségű, értékrendet képviselő ember.

b) Nem elfelejteni ama örök igazságot, hogy a kerted is csak addig szép amíg gondozod. Egy jó kapcsolatért tenni kell nap mint nap pont "ugyanúgy ahogy az elején".

2023. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon ritka és addig működött jobban amíg nem volt ekkora a kísértés online (ha valami rosszul sül el egy kapcsolatban pár kattintással sok új lehetőséged akad, ez régen élőben sokaknak nehezebben ment) meg nagyobb volt a társadalmi nyomás (pl szégyen volt a válás, a falusi pletykák).
2023. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Ja meseországba van ilyen. 40 év után a megszokás, a kényelem, meg a hitel tartja össze a házasságok 80 százalékát.

Ettől még lehet jól kijönnek egymással a felek, de ennyi.

2023. ápr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem én, de ismerek egy ilyen párt, bár ők meg csak 30 eve házasok. De 14-15 körül jöttek össze és azóta is boldogok együtt.


A másik akik meg fiatalabbak, kb 12 évesen jöttek össze, de most 10 evvel később még mindig együtt vannak, lassan szerintem már az esküvőt tervezgetik.

2023. ápr. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!