Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns pasik negyven felett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns pasik negyven felett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudnátok segíteni, hol vagy milyen felületén tudnék dominánsabb, idősebb (40+) pasikkal ismerkedni? Mindenki azt mondja, hogy fiatalként könnyű ilyen korban lévő férfiakat találni, de nekem mégsem akár összejönni :'D


Előre is köszi a válaszokat! :)


2021. szept. 7. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
itt.
2021. szept. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Nincs olyan, hogy csak bizonyos felületen vannak, állítólag még itt is jöttek össze párok, de, hogy a pasi mennyire lesz neked domináns azt csak az idő dönti el. De ha nem otthon lakik, van saját otthona életcélja, akkor már elég határozott személyiség magamból kiindulva. De majd biztos kapsz pár privátot ezek után itt is. 🙂

46F

2021. szept. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Bárhol előfordulnak, bár sajnos nem minden második férfi jó vérbeli dom :)

2-3 ilyen férfira rábukkantam eddig, igazából itt ezen az oldalon

Szóval tényleg bárhol lehetnek, ne add fel :D


L

2021. szept. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nem igazán vagyok otthon ebben a bdsm világban, de szerintem a szexualitásban domináns/szub beállítottság független az életben meglévő valós természettől.

2021. szept. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Megjöttem. Valaki szólított?
2021. szept. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az SMPixie tele van idősebb faszikkal. Nekem pont ez volt a kiábrándító, de kinek mi :)
2021. szept. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40 -es domináns férfi vagyok, szubmisszív nőt keresek!
2021. szept. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sm pixie oldalon v. goldengate!
2021. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy említették pixien elég sokan vannak/vagyunk, bár személy szerint én csak 30-as vagyok. (Nem nagyon értettem soha, hogy a kor ilyen szinten már miért lehet akadály.)


De tényleg találhatsz esetleg goldengate-en, vagy xhamster társkereső részén. Viszont eropolison is van bdsm negyed, ne adj isten ashrakon. Persze itt is van esélyed domináns férfit találni. Azért arra figyelj, hogy nagyon sokan vallják magukat dominánsnak, de csak agresszív idióták, akik így próbálnak nőt szerezni...

2021. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!