Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy átlag negyven év körüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlag negyven év körüli pasinak mennyire lenne türelme egy 18 éves szűz lányhoz?

Figyelt kérdés
Ne privatban valaszolj!
2021. aug. 11. 09:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
Hamar megdugna....
2021. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ… Mivel nem ismerem az átlag 40-es pasikat,így csak a magam példájából indulok ki,hogy nekem nagyon is lenne hozzá türelmem,mert ehhez nagyon is kell ez a fajta mentalitás.
2021. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon lenne türelmem.
2021. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
34%
Kérdés milyen az a szűz lány. Ha csak kelleti magát és játszik, szándékosan izgatja aztán úgy hagyja az nem hiszem hogy sokáig működhet ennyi idős pasinál. Én is lassan annyi vagyok,semmi baj azzal ha valaki szűz,de azért én már kinőttem ezekből a gyerekes akarom nem akarom dolgokból. Pár próbálkozás után elköszönnék ,csak úgy mint a többség.
2021. aug. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nagyon, sőt. Imádnám hogy alkalmaként csak egy-egy részt veszünk át a "tananyagból"
2021. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nekem lenne.

Társat keresek, nem dugópajtit.

2021. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%

Szívesen átélném! Kifejezetten tetszene, hogy nem egyből dugni akar, hanem finoman rá kell vezetni mindenre :)

48Ffi

2021. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 4-essel. Türelem és türelem között óriási a különbség. Ahhoz nagyon is van türelme egy 40-esnek, hogy bevezesse a szexbe, hiszen nem csak ad a tinilánynak, kap is tőle, méghozzá nem akármilyen hamvas, fiatal testet. De a pávatáncot (dugunk – nem dugunk), szórakozást nem lehet hosszú távon tolerálni, egy 40-es pasi már nem 17 éves tejfeles szájú.
2021. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a 18 éves szűz lány mennyi ideig, és milyen szinten kéreti magát….
2021. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%

Egy átlagosan leélt 40 körüli pasi valamennyit kibírna cserébe azért, hogy újra hamvas testű nővel lehet.

Az átlagnál jobb karban levő 40-esnek viszont folyamatosan az járna a fejében, hogy mennyivel élménydúsabb lenne a szex egy kicsit tapasztaltabb, de még mindig bomba testű 25-30 évessel.

2021. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!