Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexuális libidó örökletes? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális libidó örökletes? Ha a szüleink falánk szexragadozok voltak mi is azok leszünk?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 14:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10# miért most csak a szexuális ragadozó aki kislányokat rabol el vagy nőket drogoz be ilyesmi ?


Nekem is minden gondolatom a pina körül forog de sajnos vannak realitások.

Ilyen dolgokat sose tennék bármennyire is kanos vagyok.

2023. ápr. 18. 17:13
 12/18 A kérdező kommentje:

Amúgy nem véletlen hanem olyan beleadom lesz ami lesz gondolkodásal működött ez a dolog de nem 1 szer hanem vagy 30 szor


Én sokszor vagyok így jó életveszélyes helyzetbe így nem mennek. de kiprobalok dolgokat és utána tudom azt mondani hogy jó e vagy semm .

2023. ápr. 18. 17:18
 13/18 anonim ***** válasza:

Részben. A személyiségjellemzőink egy részét örököljük, de ez csak indikatív, kiindulási állapot. Sokkal nagyobb szerepet töltenek be benne a környezeti ingerek, a nevelés, gyermekkor stb. hatásai.

Egyszerű példa (az állatvilágból). Egy bernáthegyiből is lehet a leghamisabb, legagresszívebb házőrzőt nevelni s egy pitbullból is kezesbárányt amelyik szinte még a macskát sem kergeti meg.

2023. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13# de állatvilágban pont hogy azok a tulajdonsagok a jók amitől tobb utód lesz .

Szóval ha kialakulna ez az extra kanosag hogy teherbe ejtunk annyi not amennyit tudunk és utódok is ezt teszik akor az evolúció szabályai szerint mindenki szexmanias ovszerelenes lesz 😀

2023. ápr. 18. 20:11
 15/18 anonim ***** válasza:

#14 a sok utód csak az egyik fele az emberi "szaporodásnak". A másik fele hogy az emberi "utód" (csecsemő) nagyon fejletlenül jön a világra. Mind a gyermek, mind az anya kiszolgáltatott. Csak a szülőpár (sőt mi több az összetartozó csoport - horda) együttes gondoskodása esetén van esélye felnőni.

Azaz, az a génszekvencia amelyik csak össze-vissza kefélgetésre ösztönöz, de hiányzik az utód ellátására, az ehhez szükséges kötődés kialakítására vonatkozó motivációért felelős rész ott a szexmániás hátrányba kerül, mert kevesebb utódja éri meg az ivarérett kort.

Az óvszer meg nem gén, nem igazán volt az "evolúciós időszakban" még a barlangban gumi :)

2023. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

15#alkalmazkodni kell a mai világhoz.

Megha full anyuka apuka se senki nincs is mai világban fenmarad az utód hissz álamnak termel majd adot a gyárban .

Államnak meg magadnak igyis jót csinálsz.

Sőt még akik orokbefogadnanak újszülöttet mert nekik nem lehet ok is ürülnek mint majom a farkanak egy teljesen új ujszulotnek.


Szóval mai világban evolúciós előny az összevissza kefelgetes


Szerintem ahogy családom elnezem a rendes hazasagbol való tesoim hát talán 1 utod lesz

Unokatestvereim biztos kihalnak.


Lehet anyám ifjukori kalandozasabol való vervonal lesz a legsikeresebb majd meglatjuk .


Múltkor azt olvastam a mai világban pszihopatanak is előnye van .mert képes full manipulálni és a mai világban elég felszínes mindenki hogy erre rajojon .

A régi kis közösségekben hátrány volt mostmar előny.


Lehet ez a féktelen szexualitassal is így van .

2023. ápr. 18. 23:15
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 okés, ezt majd közöld a partnereiddel is, hogy te nem akarsz védekezni s ha teherbe esik semmi gond "tartsd majd el vagy add örökbe" 😂 Szerintem a nők nem fognak ujjongani az ötletért.
2023. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a személységtől függ. A csalàdomban sok kúrógép volt én nem lettem az
2023. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!