Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexuális libidó örökletes? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális libidó örökletes? Ha a szüleink falánk szexragadozok voltak mi is azok leszünk?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 18. 14:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Igen csak még erősebb örökletesség jellemzi !
2023. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
roviden nem, hosszan. Nezz utana a genorokles hogy mukodik es hany generacio genjeit adod tovabb reprodukcional. Tovabba keress szex pszichologiajara, azt vesd ossze az eleteddel. Vegul tesztoszteron, oxitocin termelodes, szint, mi szabalyozza. Par ora keresgeles utan lesz halvany fogalmad arrol, hogy miert nem.
2023. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Szexuális ragadozónak nem a nagy libidójú embert nevezzük. Egyébként egyáltalán nem örökletes a libidó.
2023. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát nemtudom vérszerinti faterom is egy "ragadozó " elmélet ben 4 gyereke van 3 nőtől 2 gyereket nevel de ez csak amiről tudunk ki tudja hány féltesom van .

Igazából nem ismerem csak annyit tudok hogy szerete a fiatal nőket.


Sajnos enis olyan falánk vagyok mint ő csak negyed annyira se sikeres

Azért 1 véletlen terhes lett a csaj szituáció már nekem is volt.😀

De azért foglalkozom vele mentségemre mondva.

De amúgy minden nap 5 szor ki kell verrnem vagy prostihoz kell menni vagy csajozni mert nem bírom ki .


Amúgy a gyerek is olyan lesz szerintem mint én mert lány létére csak a fiúk érdeklik biztos vagyok benne hogy olyan lesz csak fordítva.

Vagy ki is nőheti meg de nemhiszem.


Szóval nálunk örökletes, aztán hogy máshol azt nemtudom

2023. ápr. 18. 15:27
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted az a siker mércéje, hogy ki hány nőt ejt teherbe? Az intelligencia mértéke örökletes.
2023. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Homoszexuális vagyok

Egy felmenőm se volt meleg.


Még déd, ük szülők közt se.

2023. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem! Nem örökletes!

Apám egy kúrógép volt. Minden utcában volt egy nője. Anyukámnak is jócskán voltak kalandjai.

Én meg életemben egy pasival szexeltem, annak is már 17 éve. És egyáltalán nem hiányzik

2023. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

6# hát meleg igazából nem is lehetet a felmenod legfeljebb biszexuális ha utódokat gyártott.


De szerintem ez full más.lehet hogy volt magas libidós csaladtagod csak hetero .

A magas libidó máshogy is kijohet .

2023. ápr. 18. 16:24
 9/18 A kérdező kommentje:
7# 17 éve nem szexeltel ? Ehhez trauma kell szerintem .utolsó pasid bántott?
2023. ápr. 18. 16:27
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Ezt még mindig nem szexuális ragadozónak hívjuk, hanem kangörcsös ösztönlénynek. Az pedig, ha valaki véletlen teherbe ejt egy csajt, vagy még többet, sőt még viccesnek is találja ezt, az nem a libidón múlik, hanem az intelligencia hiányán.
2023. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!