Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek már túl nagy mellek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek már túl nagy mellek lennének (👇, bustyema)?

Figyelt kérdés

twitter.com

[link]


Egyik kollégámmal dumálgattunk és mutattam pár képet a hölgyről. Szerintem ez már kiveri nála a biztositékot, túl nagyok a hölgy mellei.


Szerintem még pont ellenkezőleg, ez még az ízléses határon belül mozog. A test alkatta is aranyos.

10/10-es.



2023. ápr. 18. 01:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nagyon sexy. 25N
2023. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ez jó messze van a szexitől.
2023. ápr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 Simon Petrikov ***** válasza:
35%
Szerintem nagyon szép, mondjuk nekem a nagy mellek általában jobban tetszenek, amedding nincsenek a köldök alatt, vagy ameddig a köldök felett vannak, addig nem túl nagyok.
júl. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Izlesek és pofonok.. ez inkább a pofon..olyan mint a Zsiráf.. eljátszanék vele de otthonra nem kéne
júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Az én "biztosítékomat" is kiverhetné...
júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Mocskos szar szemét Zuckerberg az X-eddel...
aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Zuckerbergnek nem sok köze van az X-hez.
aug. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Látványra izgató lehet ha éppen olyanom van (nő vagyok), pláne egyszer kipróbálni, de egyébként ez már szerintem sok. Én nem irigylem szegényt, viszont jól megél belőle az biztos.
aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Szép nagy cicik, pont jók
aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!