Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan izgassam kézzel és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan izgassam kézzel és szájjal így a punciját? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem vagyok tapasztalatlan, volt több barátnőm ezelőtt is, ujjazással is kitudtam elégíteni őket. A jelenlegi barátnőmmel viszont nem megy. Amit tudni kell, hogy nagyobb darab, van egy kis felesleg a puncija körül is, gyakorlatilag egy 2-3 centis zsírréteg van a puncija körül. És emiatt nehezen férek oda hozzá. Tudom hülyén hangzik, de nem olyan, mint egy salátapunci pl, és így nagyon nehéz a csiklóját is izgatni nekem. Próbáltam úgy is, hogy széthúzom kézzel neki, de valahogy látom rajta, hogy nem élvezi, és szerintem én sem csinálom jól. Ami még gond, hogy gátlásos is egy picit, bevan feszülve mikor csinálom neki. A szex amúgy nagyon jó, csak jó lenne néha egy kicsit változatosan is csinálni, vagy mikor hamarabb elélvezek, mint ő, hogy tudjam kielégíteni kézzel.

2023. ápr. 16. 07:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy a súlyával nincs gond. Csak fizikailag nem férek hozzá a csiklójához (ami amúgy is nagyon picike neki, sokszor alig tudom kitapogatni, és be kell nyúljak nagyon, nem tudom neki úgy dörzsölni, mind az előző partnereimnél). De ő magának tudja.

Most hogy mondod a lovaglást: egyszer nekünk is összejött, lovaglóban nem hatoltam be, csak a farkamon csúszkált fel alá, a csiklóját dörzsölte. És hatalmasat élvezett tőle. Kicsit sokáig tartott, nekem már nem volt olyan jó, de örültem, hogy neki nagyon jó volt. Utána még próbáltuk, de nem sikerült többet, meg nem volt elég nedves hozzá.

2023. ápr. 16. 12:09
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező a csikló akkor is marha érzékeny, ha pici. Az jutott még eszembe, hogy egy vibrátort még megorobalhatnatok közösen úgy, hogy te izgatod vele. Meg ha előtted nem szégyell masztizni, akkor látod, hogy milyen technika esik neki jól.
2023. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Na igen. A vibrátort és a sikosítót említettem már neki, de határozottan mondta, hogy nem akar semmi ilyesmit, még fel is háborodott egy kicsit. Gondoltam már meglepem egy vibrivel, de nem tudom hogy reagálna, meg attól is tartok, hogy rákapna, meg hogy még ritkábban lenne szex akkor.
2023. ápr. 16. 12:23
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Miss Fortune ne zakladá senkit privátban. Senki nem kíváncsi az ordenáré stílusra! :)
2023. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, eléggé beszűkítitek a lehetőségeket. Ráadásul nem megfelelő alapokkal. A vibrator nem a szex helyett van, hanem kiegészíti az örömszerzést.
2023. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, de lehet, hogy próbáld vibrátorral.
2023. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

15ös

Tudom, de nem csak rajtam múlik a dolog.

2023. ápr. 16. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!