Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan izgassam kézzel és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan izgassam kézzel és szájjal így a punciját? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem vagyok tapasztalatlan, volt több barátnőm ezelőtt is, ujjazással is kitudtam elégíteni őket. A jelenlegi barátnőmmel viszont nem megy. Amit tudni kell, hogy nagyobb darab, van egy kis felesleg a puncija körül is, gyakorlatilag egy 2-3 centis zsírréteg van a puncija körül. És emiatt nehezen férek oda hozzá. Tudom hülyén hangzik, de nem olyan, mint egy salátapunci pl, és így nagyon nehéz a csiklóját is izgatni nekem. Próbáltam úgy is, hogy széthúzom kézzel neki, de valahogy látom rajta, hogy nem élvezi, és szerintem én sem csinálom jól. Ami még gond, hogy gátlásos is egy picit, bevan feszülve mikor csinálom neki. A szex amúgy nagyon jó, csak jó lenne néha egy kicsit változatosan is csinálni, vagy mikor hamarabb elélvezek, mint ő, hogy tudjam kielégíteni kézzel.

2023. ápr. 16. 07:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
El kell vinni pszichológushoz. Az valószínűleg a fogyást is elindítja
2023. ápr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele erről, mi esne jól neki. Irányítson közben, kommunikálja le, hogy mikor csinálod jól.


Nekem még az segített, amikor a srác az arcomra ült és én irányítottam. Husi vagyok én is. 34N

2023. ápr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem leirtad a lenyeget. Nem tud elelvezni mert gatlasos.


Nem te vagy bena. Ezt fejben kell eldontenie. Amugy meg az egeszseg fel egeszseg. Dolgozzon a sulyan.

2023. ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

mindenképpen ő csinálja, ne te erőlködj..üljön a szádra elölölről, vagy fordítva, te csak nyalsz...


Van egy hátránya..nem biztos hogy kapsz levegőt...de ha igen, akkor lesz orgazmusa...


Belőled csak a nyelved kell.

2023. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem birom elviselni az ujjazást, pedig mar többen is próbáltak, de mindig fáj. A szexxel meg nincs semmi gondom. Ujjazni magamat se tudom, és a tampont se viselem el.

Nem veled van a baj, van ilyen.

2023. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 én is nehezen viselem az ujjazást, a tampont. Előbbire nekem hatalmas segítség volt a sikosító. A tamponra még nem találtam megoldást. 34N
2023. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

6

Akkor minek erőltered? En megmondom hogy ne csináld, nem szeretem, tampon helyett meg jó a betét

5

2023. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól ki kell nyalni először ujjazás nélkül. Az ujjazással is a csiklót ingerled belülről, de kívülről egyszerűbb lesz. Vagy ujjazd és nyald egyszerre. Segít a félhomály, gyertyafény, ami old a gátlásokon.
2023. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék: orgazmusa nagyon gyakran van, elélvez dugás közben tőlem, akkor minden oké. Akkor lesz feszült, mikor a kezemmel vagy a nyelvemmel járok a puncijánál. Amennyit kitudtam szedni belőle, hogy valószínüleg fél, hogy nem tetszik nekem a puncija, meg gátlásos amiatt is, hogy nagy a hasa. Holott bebizonyítottam már neki párszor, hogy kifejezetten izgat is, nemhogy zavarjon. Még az elején párszor kipróbáltuk azt is, hogy az arcomra "ül", de nem különösebben élvezte, hamar pózt is váltottunk.

Ja, és néhányszor masztiztunk is együtt (mikor menstruált), és akkor láttam, hogy csak a csiklóját dörzsöli, és láthatóan nagyon felizgult. De ha én csinálom, nem élvezi úgy.

2023. ápr. 16. 11:56
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

1.. Nem a súlya a baj vagy hogy husis a puncija. Én leadtam egy pár kilót és onnan mégsem tudtam fogyni. Pedig súllyal is edzek, ami nem 5, hanem 30-40kg. Bőven izzadok mindenhonnan, szóval nincs hogy valahonnan ne fogynék.



Nekem sem megy az ujjazással megyek el dolog. Sosem ment, fiatalabb koromban sem. Nem is annyira szeretem, de előjátéknak tökre jó. Tampont én sem használok, de nekem az orvos meg is tiltotta. Évekig félre kezeltek gombával, de csak egy elszaporodott saját bacilus volt, ami szexuális izgalmi állapotra lesz aktív. Az akkori doktornő kiemelte, ne használjak soha támpont, mert nem szabad. A tanga bugyi is emiatt félig-meddig sajnos tilos.



Szóval nem a súlya a baj a csajszinak, az fix. Szerintem dörzsöléssel tud elmenni, ezzel semmi baj sincs. Lovagló pózban szex közben 2-3x is el tud így menni, nekem is ment legutóbb is. :)

2023. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!