Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy jellemeznéd az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jellemeznéd az ilyen típusú kapcsolatot?

Figyelt kérdés
tudom, hogy hihetetlen de mégis igaz! Sem én, sem a párom nem szeretne szexuális életet élni viszont az ölelés, összebújás, puszi megvannak. Ezek részei a szexualitásnak?

2023. ápr. 14. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez inkább plátói tartalmú szerelem. Biztosan van ilyen, de én inkább arra tippelnék hogy idővel azért csak lekerül majd a bugyi is szép lassan :D
2023. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg aszexuálisok vagytok, nincs ezzel semmi baj ha mindkettőtök boldog így a kapcsolatban. :)
2023. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez intimitás, de nem szexualitás.
2023. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy jellemezném, hogy nekem ez tarthatatlan lenne, de ha nektek jó, akkor sok boldogságot hozzá.
2023. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek jó és így is boldogok vagytok,akkor csinàljàtok!
2023. ápr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mind a ketten ilyenek vagytok és megfelel nektek, akkor csak gratulálni tudok, hogy megtaláltátok az igazi pertnert magatoknak. Esetleg hasonlo intimitás gyakorlására ássátok bele magatokat a tantra világába. Epp az a lényege, hogy a "szeretkezés" nem csak a behatolással okoz oromot. Persze az is része, de épp megtanít mást (is) élvezni. Ahogyan más is, olyan tan, amibol mindenki azt veszi el, ami neki jo belole.
2023. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!