Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nektek bejön, ha egy pasi Fleshlightezik?

Figyelt kérdés

Van az osztályomban egy srác, aki ittasan bevallotta van Fleshlightje. Lehet nagyon rossz vagyok, de valahogy nekem bejön a dolog. Persze azon is gondolkodom elmondom az összes barátnőmnek.


(UI: eddig is vonzott a srác egy picit, de még azt sem hittem volna életében kiverte olyan kis "nyomi" szegény, de pont ilyen stréberekre bukom).


L/19 végzős vagyok és nem kérek priviket



2023. ápr. 13. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Mondd el minden barátnődnek
Nekem is bejönne a műpunci
Biztos kicsi a pénisze azért van olyanja 🫣
15 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mi köze a péniszméretnek ehhez? ennyi esze van a mai 19 éves nőknek?
2023. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1: és ez még okosnak is tunik ahhoz kepest.
2023. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Ne mond el a barátnőidnek! Inkább kezdjél ki a pasival! Szexelj vele rendszeresen!
2023. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom 🫣

Én is ittas vagyok picit ma beültünk pár sörre. Lehet ki sem írtam volna tiszta fejjel.


Egy picit azért tényleg felizgatott, ahogy elgondolom dugja azt a valamit. Lennék a műpunci helyében 🫣 Ezt nem lett volna szabad leírnom sebaj. Izgi meg ciki is egyben számomra.

2023. ápr. 13. 21:21
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy elmondanám ezt a barátnőimnek, mert annyira vicces 🫣 Viszont felizgatott szóval még várok pár napot aztán lehet tudni fogja mindenki.
2023. ápr. 13. 21:26
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

#4! Egészségedre!

Pletykálás helyett inkább szexelj vele!

2023. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Most magadról beszélsz ugye?

Van egy fleslightod, és így akarod kideríteni izgatja-e a nőket

Szép kis kamu

2023. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha azt nézem, hogy a nők egy jó részének is van vibrije, akkor nyilván egy férfinek is lehet ilyen cucca. Én mondjuk férfiként soha nem pofáznám el a haverjaimnak, ha egy ismerős csaj beavatna engem, hogy van vibrije.

F

2023. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Pajtás, lesz.rják a nők ki hogy veri ki magának, simán a kezével vagy fleslighba recskázik.

Fogadj meg két tanácsot:

1) Akár neten, akár élőben ismerkedsz ki fog offolni a csaj ha a hokizási szokásaiddal traktálod. A nők NEM így működnek.

2) Aki kíváncsi lesz rá "mutasd meg annyira izgiiii" ott 99.99%-ra biztos lehetsz benne csak egy magát nőnek kiadó meleg lesz a túloldalt.

2023. ápr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%

Inkább írj nekem. Én leszek aki felizgat.

40f

2023. ápr. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!