Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik közt működik a kémia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik közt működik a kémia mindig olyan jól sikerül az első csók ?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 12. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, legalábbis saját tapasztalat alapján.
2023. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nálam igen, a csók is, és a szex is működött egyből. Megvolt egy jó alap, aztán ez később csak jobb és jobb lett.
2023. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első csók kicsit furára sikeredett, túl nyálas volt.. De szerintem ez csak attól volt, hogy nem hangolódtunk egymásra azonnal. Utána jó volt.Mindketten tapasztalatlanok voltunk.
2023. ápr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan elkapta az arcát 😅 ettől én befordultam és mondtam,hogy menjünk, mire ő közölte, hogy nee, nee, gyere vissza
2023. ápr. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem garancia. Hiába tetszik és látom, hogy viszont, attól nem biztos, hogy úgy csókol, ahogy te szereted. Ez csak vonzalom, volt, hogy jó volt, volt olyan is, hogy nem, de még a szexszel is bénáztunk.
2023. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen. Ha nő volt a csók, jó volt a sex is.

Ha már a csók sem indít be akkor milyen lehetne a folytatás…?

2023. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!