Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az előjáték csak a nőnek szól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előjáték csak a nőnek szól?

Figyelt kérdés

Férfiak ti élvezitek az előjátékot?

Vagy csak a nő miatt csináljátok?

Egy másik embert magasztalása, kismillió szeretlek, és nagyon nagyon szép vagy elmondása, nem unalmas számotokra? Egyáltalán azon kívül hogy hogy a végén van aktus is, kaptok is valamit ettől az egészről? Vagy csak a nő miatt teszitek, mert nincs szívetek úgy szexelni hogy neki rossz?


A nők olyanok a szexben is, mint a humorban. Mert úgya az a férfi jó humorú aki viccet mond. És az a nő jó humorú aki veszi a lappot és nevet a vicceken. A szexben is ez van, a nő élvezi hogy kényeztetik, a férfi meg dolgozik hogy a nőnek is jó legyen.


(Azoknak a kik kötekednének: Egyetlen nő se érdemli meg, hogy úgy szexeljenek vele ahogy neki rossz, és nem szabad ilyenre kényszeríteni senkit. Ha ilyen jellegű választ szeretnél írni, ne fáradj segítek. A kérdés nem erről szól, csak nem értetted meg.)



#szex #előjáték #A nő élvez #A férfi dolgozik
2023. ápr. 11. 17:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Az előjáték nálam az, amikor lehajolok egy póló-bugyi kombinációban, és látom hogy megakad rajtam a partner szeme, de úgy csinálunk mintha mi se történt volna.

Előjáték, amikor ülünk a kanapén, a lába közé támasztom a lábamat, miközben a vádlim az ágyékán pihen, és ő cirógatja a combomat.

Előjáték az, amikor megállok mellette a konyhában, és finoman a fenekemre simítja a kezét.

Előjáték az, amikor szemben beleülök az ölébe, és hozzá dörgölöm magam.

Előjáték az, amikor azt írja nekem, hogy csak arra vágyik, hogy a puncimat nyalhassa.


Rengeteg, rengeteg minden az előjáték, nem csak a szeretlek/ szép vagy.

Mint láthatod, nálam kimondottan az érintés a fontos.

N

2023. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én pont az előjátékot szeretem, sokkal jobban, mint magát a szexet. 49F
2023. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az előjátékot, de nem magam miatt főleg. Szeretem felhúzni a partnerem, élvezem is, de ha csak magamat nézném, akkor nem olyan fontos.
2023. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Előjáték a jó szex része, és abba bele tartozik az élvezet is.

Ahhoz, hogy úgy kielégíts egy nőt, hogy nem tudjon talpra állni, nem méretes dákó kell, hanem kellő mennyiségű törődés. Ha ez meg van, a behatolás már csak hab a tortán.o

2023. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%

Én nőként imádok adni a páromnak előjátékot, akár addig hogy elélvez de ugye az majd a szex után következik. :)


Szeretem a számmal és a kezemmel is kényeztetni őt.



Egyébként a párom előtt egy partnerem sem volt, aki orálisan kényeztetett volna. Pedig sosem velem volt a baj, ellenkezőleg.


Azoknak a fiúknak nem volt szexuális kultúrájuk. :)

2023. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én élvezem és igénylem is. Annál jobb a szex, minél tartalmasabb az előjáték.
2023. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
17%
Ahhoz hogy a nő akarja sokszor órákkal előtte el kell kezdeni trenírozni. - látszik, hogy életedben nem láttál nőt...
2023. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
#17 igazából, ezek szerint te nem láttál soha még nőt 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️
2023. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Egy élvező nőnél nincs szebb látvány.

Tehát nem csak a nőnek szól. Mondhatom azt is, hogy csupán magam élvezetéért csinálom a nőnek.

Persze ez nem marad viszonzatlanul.

2023. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

19. “ Egy élvező nőnél nincs szebb látvány.” Ez nagyon nem az amit én előjátéknak definálok, persze lehet hibásan. De én arra gondolok amit azért teszel hogy a párodnak legyen kedve egyáltalán bármit csinálni.

És az sokkal hamarabb van mint az elélvezés. Nem is értem hogy kerül be ez az előjáték fogalmába nálad. A nők általában bőven felizgulva és rád hangolódva engedik meg hogy nyaljál meg ilyeneknek amitől el tudna élvezni.

2023. ápr. 13. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!