Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha túl rövid az előjáték ill....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha túl rövid az előjáték ill. ha egyáltalán nincs is és csak egyből beteszik az fájdalmas lehet a nőnek a szex? N

Figyelt kérdés

Ezt olvastam most a neten és én még nem éreztem sosem fájdalmat amikor betették nekem előjáték nélkül, de lehet azért mert fel voltam nagyon izgulva nem?

Bár volt már kicsi fájdalmam az igaz, de akkor a pasinak elég vastag volt a banána és azt a kis fájdalmat eltürtem mert nagyon élveztem hogy olyan vastag van bennem.


2023. jan. 5. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nedves a vaginád, akkor borzasztó fájdalmas a behatolás.

Ha előjáték nélkül is nedves vagy, akkor nincs probléma

2023. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Full szárazon be se megy, maximum óvszerben. Talán nem kell hozzá PhD, hogy tudd, mi fog történni a száraz puncival. Sokan hozzád hasonlóan benedvesednek annyira, amennyire kell. De mi van, ha dugás közben száll el az ihlet a nőnél? Akkor is meg kell állni, és mást csinálni. Ezért hülyeség ez az "előjáték" koncepció. Ez nem egy általános iskolai fogalmazás, hogy van bevezetés, tárgyalás és befejezés.
2023. jan. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Eddig mindhárom hosszabb kapcsolatom alatt a csajok 5-10 perc alatt nedvesedtek, miközben vetkőztünk. Két egyéjszakásom volt, az elsőre totál nem emlékszem, csak hogy ott feküdt reggel, a másodiknál kellett nyál bőven, és még így is ficánkolt bedőlve, hogy ez neki túl gyors, lassítsak.


Szóval szerintem ezzel nincs gond általában.

2023. jan. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan az előjáték a lényeg, hanem, hogy elég nedves legyen. Nálam is előfordult, hogy szex közben kezdett nagyon dörzsölni és kellett rá tenni síkosítót...
2023. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!