Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az előjáték csak a nőnek szól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előjáték csak a nőnek szól?

Figyelt kérdés

Férfiak ti élvezitek az előjátékot?

Vagy csak a nő miatt csináljátok?

Egy másik embert magasztalása, kismillió szeretlek, és nagyon nagyon szép vagy elmondása, nem unalmas számotokra? Egyáltalán azon kívül hogy hogy a végén van aktus is, kaptok is valamit ettől az egészről? Vagy csak a nő miatt teszitek, mert nincs szívetek úgy szexelni hogy neki rossz?


A nők olyanok a szexben is, mint a humorban. Mert úgya az a férfi jó humorú aki viccet mond. És az a nő jó humorú aki veszi a lappot és nevet a vicceken. A szexben is ez van, a nő élvezi hogy kényeztetik, a férfi meg dolgozik hogy a nőnek is jó legyen.


(Azoknak a kik kötekednének: Egyetlen nő se érdemli meg, hogy úgy szexeljenek vele ahogy neki rossz, és nem szabad ilyenre kényszeríteni senkit. Ha ilyen jellegű választ szeretnél írni, ne fáradj segítek. A kérdés nem erről szól, csak nem értetted meg.)



#szex #előjáték #A nő élvez #A férfi dolgozik
2023. ápr. 11. 17:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon élvezem ha a nő élvezi, ezért szeretek nyalni, ujjazni
2023. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

"Egy másik embert magasztalása, kismillió szeretlek, és nagyon nagyon szép vagy elmondása"


El vagy tévedve, az előjáték NEM ez! Amúgy mégis, te hány éves vagy? 12??

2023. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Pasinként változik! Van aki nem igényli, és van akinek tetszik, igényli, izgatja! F.
2023. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2. Mert miét mi? Ahhoz hogy a nő akarja sokszor órákkal előtte el kell kezdeni trenírozni.
2023. ápr. 11. 17:20
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Elég egyoldalúan közelíted meg a dolgot szerintem. Az előjáték során soha nem várnám el, hogy a partner csak velem foglalkozzon, én meg csak fekszem és élvezem. Elhiszem, hogy ez így unalmas is. Ez úgy szép, ha kölcsönös. És ha izgat valaki (pláne ha még szerelmes is vagyok), akkor nekem is fontos, hogy kényeztessem a másikat. És nem csak azért, mert elvárás, hanem mert vágyom az érintésre, az illatára, az ízére, és szeretem látni/hallani/érezni, hogy milyen élvezetet okozok neki. Ez viszonozva is ugyanígy kéne, hogy működjön.
2023. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
5%
Nekem teljesen unalmas, nekem csak dobja szét, aztán hadd toljam!
2023. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6. Kösz b+ pont azért írtam ilyen hosszan hogy ne ezt szűrjék le a dologból.
2023. ápr. 11. 17:35
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán akad olyan nő is, aki nem szereti az előjátékot, elég sz.r is volt a szex olyanokkal 😅.

Én férffiként szeretem (adni is, kapni is) és nem (nem csak) szavakról szól, mindkét félnek lehet orgazmusa már előjátéktól is, attól még persze nem kell ott megállni 😁

2023. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te szerintem kicsit el vagy tévedve.

Egyrészt rengeteg férfi szereti és igényli az előjátékot (nyilván olyan nincs, amit mindenki szeret).

Másrészt az előjáték nem az, hogy elmondasz száz sablonos bókot. Ugyanúgy egy kölcsönös dolog, ami bármi lehet, amit a felek élveznek. Csókolózás, orális szex (nem feltétlenül elélvezésig), kézimunka (nem feltétlenül elélvezésig), közös maszturbálás (nem feltétlenül elélvezésig), vetkőzés, masszírozás, közös fürdés/zuhany, szerepjáték, ami szexbe torkollik, csakhogy néhányat említsek, ami mind lehet előjáték (a páromból és magunkból indultam ki). Múlt héten a párommal az volt az előjáték, hogy meztelenül feküdtem és fogdostam magamat, miközben ő lerajzolt (nyilván azért, mert nagyon szeret rajzolni és tud is), mialatt szavakkal izgattuk a másikat. Tényleg, bármi lehet előjáték.

Harmadrészt nem kell egy nőt órákon át megpuhítani a szexhez. Ha nálad ez a helyzet, akkor vagy nem vágyik rád a nő, vagy nagyon más igényeitek vannak (egyik esetben sem érdemes együtt maradni).

26/N

2023. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az előjátékot, az adja meg az intimitást. Ráadásul mifelénk ez kölcsönös műfaj, nem azt jelenti, hogy addig dolgozok rajta amíg betehetem végre.
2023. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!