Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan juttok szexhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan juttok szexhez?

Figyelt kérdés
Igazából engem most csak alkalmi kapcsolat érdekelne, nincs kedvem időm egy komoly érzelmi kapcsolathoz de ez lényegtelen is. De tény hogy szeretnék lányokkal szexelni, tudok is, nincs bajom a csajozással, nem egy lánynak jövök be akár élőben akár társkeresőn. A probléma az hogy a többség normális kapcsolatot akar, nem mondok nagyot ha kb. 20 ból 1 az aki nem retten el az alkalmi gondolatától. Az elmúlt 2 hétben sikerült 2 ilyen lányt kifognom, az egyikkel már másodjára is volt találkozó. Csak belegondolok, hogy ha aljas lennék akkor ennek a 20 szorosa is összejöhetne, hiszen bármelyik rendes kapcsolatot akaró nőt megfektethetném, egy kis ferdítéssel. Mert az akivel így egyenes úton összejön szex az nem valami sok, így néha eljátszok a gondolattal, belegondolva néhány kapcsolatomban amilyen aljas meg kétszínű hölgyek voltak, lehet nekem se ártana "bosszút állni", de ilyenkor megszólal a lelkiismeretem, hogy mivan ha pont egy olyan lelkébe gázolok bele aki kivételesen rendes igazi nő, aki nem érdemelné ezt meg. Ti ilyen helyzetekben hogyan cselekedtek, mi a véleményetek erről?

2023. ápr. 11. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Menj qrvázni, és a gondod megoldva.
2023. ápr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pénzem lenne rá, majd ha öreg leszek és csúnya, akkor talán, de addig inkább a saját vonzerőmre hagyatkozok, nem a pénztárcáméra.
2023. ápr. 11. 15:13
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Egyes vagyok ismét: neked pedig qrva kell. Normális párkapcsolatot nem akarsz, ezért a normális nőknek nem kellesz. Maradnak neked a qrvák. Tehát mi a problémád?
2023. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 mert olyan nők ugye nem léteznek akik szintúgy ezt akarják csak kurvák.
2023. ápr. 11. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

"A probléma az hogy a többség normális kapcsolatot akar"


Ez igen! ...hála az égnek, hogy nem most vagyok fiatal...


Egyébként meg igen, ez esetben neked a fizetősök valók.

2023. ápr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Azt írod tudsz csajozni, felcsípni lányokat alkalmira is akkor most mi is a problémád???

Ja, hogy az alkalmizás, a rapid randi egy szinttel emeltebb műfaj mint a komoly kapcsolat. Hát kérlek ez van :) Sokkal rövidebb idő alatt kell szimpátiát, bizalmat, vágyat ébresztened = erősebb a "verseny".


Ettől még ne legyél inkorrekt aki becsap másokat, a csillagokat is leígéri a dugásért cserébe. Szimplán megmondod mi a pálya, csak szexkapcsolat érdekel. Ha tudsz csajozni, méghozzá nagyon jól akkor így is fogsz találni.

2023. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Gondoltál már a swinger klubra?
2023. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 swingerben két opciód van pasiként

a) Ha egy alap átlagot megüt a külső megjelenésed ÉS normálisan viselkedik valaki akkor beszállhat x. játékosnak az éppen folyó gangbangekbe.

b) HA tud csajozni (méghozzá nagyon jól) akkor 1:1-re, vagy csinosabb pároknál hármasra is van sansz.

2023. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Ezért gondoltam, hogy a swinger optimális megoldás.

A kérdező a saját vonzerejére épít, tehát feltételezem, hogy van neki, és a swingerben nem párkapcsolatot keresnek a nők.

(7)

2023. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#7 nem rossz ötlet amúgy
2023. ápr. 12. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!