Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hányadik randi után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hányadik randi után juttok el a szexhez?

Figyelt kérdés
Nyilván nem így működik, hogy eldöntöm, hogy mondjuk az 5. alkalommal, és akkor csak és kizárólag akkor, hanem sok minden függvénye. Nekem is volt már szex az elsőn is és csak a nagyooon sokadikon is. De mégis érdekelne egy körülbelüli szám, hogy ha tegyük fel szimpatikus a másik fél, vonzó is, akkor meddig várnátok.
2020. okt. 12. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
talán az ötödikig, de ez tőle is függg
2020. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Csak a nászéjszakán szexelek, előtte max orál, esetleg anál.
2020. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-3
2020. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom így megmondani,amikor még szűz voltam több hónap,utána ha jól emlékszem 3.-4.talán.
2020. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2.
2020. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen attol fugg, hogy milyen iranyba megy a dolog es mennyire erzem jol magam vele. Nyilvan azt se szeretnem, ha kihasznalna. Es amugy se voltam egyutt sok sraccal, szeretem “ertekesnek” tartani magam es atgondolt lenni ilyen teren.

A mostani paromat barati koron belul ismertem meg, parszor talakoztunk, aztan nala aludtam es nem birtam magammal. Nem bantam meg. Kb. 5-6. Randi utan volt. Azota is egyutt vagyunk es nagyon szeretjuk egymast. De azt se bantam volna, ha annyiban marad a dolog, ha nem az o szemelyerol van szo. Ot semmikepp nem engednem mar el😀 fuj de romi.

Ilyen egy huszoneves lany gondolatmenete.

2020. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!