Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb, csúnyácska nőtársaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb, csúnyácska nőtársaim, ti hogy juttok szexhez?

Figyelt kérdés
bepróbálkoztok pasiknál vagy vártok hátha egy pasas felajánlkozik?
2020. dec. 26. 20:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Masztiznak.
2020. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%

Takarító vagyok, miket látok lakásokban családi házakban jobb nem is tudni.

A legdurvább olyan recés vagy rücskös vibrátor, aminek már a recéi el voltak kopva, pedig műanyag volt.

Nem tudom mennyit használták, de rögtön bedobtam az ágy alá mikor észrevettem.

34N

2020. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Szexelek a férjemmel. Vannak előnyei, ha már nagyok a gyerekek.
2020. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem jutok de elfogadtam.
2020. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%

Ha csak "csúnyácska" vagy (nincs valami extrém fogyatékosságod, nem öntötték le a fejed savval etc.), akkor teljesen kizártnak tartom, hogy ne találj akár minden napra valakit. Sok nímand van odakinn, akik megelégednek még akár nagyon ronda nőkkel is. Én nem (nem is volt soha nőm), de nagyon sok más igen. Még akár pénzt is mernék rá tenni :).


36F

2020. dec. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

Ha szexelni akarsz, nem kellene arra várni, hogy valaki bepróbálkozzon.

Felmész egy társkeresőre és biztos, hogy néhány órán belül találsz valakit, aki szívesen szexelne veled.

Ha párt keresnél, nehezebb lenne, de szexpartnert mindig lehet nőként találni.

2020. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Könnyen. Ők próbálkoznak nálam, pedig nem vagyok nagy eresztés. De az éhség nagy úr... ;)
2020. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%
Így van, fel társkeresőre, Tinderre, nem kell, hogy prostiként viselkedj, a kép is tökmindegy csak látszódjon, hogy nő vagy és órákon belül azt veszed észre, hogy már nincs hely a naptáradban a sok randi miatt. Tökmindegy, hogy csak szexet akarsz vagy hosszú távra, nagyon sok gyökér van, aki meg fog elégedni veled, sőt még jónak is fog tartani. 36F
2020. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyok annyira idős (29), ellenben csúnya igen, kegyetlenül. Ennek megfelelően nem is jutok már szexhez. Sok éve, amikor még igen, akkor is úgy kellett tök megalázóan nyomulnom, tapadnom, különben szűzen döglöttem volna meg.

Akik itt a társkeresőt ajánlják egy CSÚNYA embernek, azok szerintem nincsenek maguknál. Oda előnyös és fotogén külső kell, a magamfajta rusnyadékok nyilván labdába sem rúghatnak.

2020. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

A csúnyácska nők is találnak szexpartnert.


Én szexeltem ilyesmi csajjal, csak keresni kell.


Sok kanos pasi van, aki vevő a dologra.

2020. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!