Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb, csúnyácska nőtársaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb, csúnyácska nőtársaim, ti hogy juttok szexhez?

Figyelt kérdés
bepróbálkoztok pasiknál vagy vártok hátha egy pasas felajánlkozik?
2020. dec. 26. 20:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
21%

#9


Szerintem te nem mondasz igazat, csak hülyülsz.


Fiatalon még a csúnya nők is tudnak kívánatosak lenni.

2020. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
32%
A 9-es nekem is furcsa. Társkeresőn/Tinderen egy nő tökmindegy hogy néz ki töménytelen megkeresést fog kapni. Nyilván nem jóképűektől, hanem az aljáról, de akkor is.
2020. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%
11, nem, aki csúnya, az fiatalon sem kívánatos. Tőlem mindig is elfordultak, taszítottam a férfiakat (fiúkat) vagy csak levegőnek néztek. Ha nem erőszakolom rá magam egy-egy szerencsétlenre, akkor nem lett volna semmi, azt hiába is vártam, hogy valaki kezdeményezzen, érthető módon nem tették meg. Az elmúlt években meg már nem is mozgok olyan közegben, ahol legalább megpróbálhatnék rácsimpaszkodni valakire.
2020. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
13-as, nem láttalak (és nem is kell, hogy tudjam), hogy még ha extrém ronda is vagy, akkor is van nem kevés baіfаsz, akinek kellenél. Én szoftverfejlesztő vagyok, hidd el sok ilyen példát láttam az én környezetemben. Akkor szokott elcsúszni a dolog (mint pl. az én esetemben is), hogy ha nem saját szintedről akarsz valakit. Ott egy nőnek tényleg semmi esélye. Férfiaknak se sok (saját tapasztalat), de nálunk annyi előny van, hogy ha a hapsinak extrém sok pénze van (hiába keresek messze átlag felett mégse vagyok elég gadzag ehhez), akkor azért futhatja akár top kategóriára is. 36F
2020. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
73%
14, nálam az a szint, akinek kellenék, nem a "balf*sz", hanem a legeslegalja... Az, amelyiktől te férfiként is behánynál, mert olyan büdös az ápolatlanságtól vagy a piától. Esetleg mellé még az apám, nagyapám is lehetne. Meg az sincs kizárva, hogy roma. Ilyenek...
2020. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Én idősebb nő vagyok. (53) Rondának nem mondanám magam. Nekem az orális szex az "ellenségem". /Jó, innét tudom, hogy Kleopátra is csinálta már... de hogy az én szüleim korosztálya még - a többség legalábbis - nem. Én elmúltam 20 amikor először találkoztam vele. 21 év házasság után özvegy lettem. Miután kihevertem a gyászt, a legnagyobb gondot a párkeresésben ez okozta. Mivel női közegben élek, felmentem társkeresőre. Szinte minden férfi, egy idő után előhozakodott vele./hogy mennyire imádnak ny.lni./ Volt olyan is aki az elején azzal indított "szeretsz sz.pni?" sokszor gondoltam, nekem csak a vibrátor marad.. Aztán sok idő és türelem után találtam olyan partnert akivel heti kétszer - néha többször is van szex, viszont egyikünk sem erőlteti az orált. Nagyon szerencsésnek érzem magam.
2020. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Mivel a "pia" meg "roma" szót említetted így lehet esetleg valami vidéki kisvárosban élhetsz. Ott nyilván a lehetőségek és az iskolázottság is azon a szinten van. Én csak a saját környezetemből tudok példát említeni, ez főváros, az egyetemet végzett top szoftverfejlesztők/villamosmérnökök 99%-a itt koncentrálódik. Sok a nímand közöttünk. Van pár olyan is, ami a leírásodnak megfelelő de a jó részük okos művelt srác csak ronda és baіfаsz aki amúgy simán leállna nagyon ronda nővel is. Az állításomat így továbbra is tartom.
2020. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%

A legdurvább olyan recés vagy rücskös vibrátor, aminek már a recéi el voltak kopva, pedig műanyag volt.


A vibrit nem csak egyedül használhatod...de mind1

2020. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
17, rosszabb egyébként: falu. Bár szerintem mindegy. Nekem ilyen fejjel meg testtel máshol sem lenne esélyem. Vagyis de, egy nagyrészt férfiakból álló munkahelyen talán megint rá tudnám erőszakolni magam nagy nehezen és hosszú idő alatt valakire...
2020. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
csettintek egyet és máris 3an ugranak.
2020. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!